Інвесторам

Інститут фізики може провести дослідження, розробити технологію, виготовити або адаптувати обладнання згідно ваших технічних характеристик та потреб. Зокрема, детальніше про кріотехнології Ви можете онайомитись на сайті http://www.iop.kiev.ua/~cryo/

Нашi розробки
Новий УФ-Д-біодозиметр | IOP Новий УФ-Д-біодозиметр

УФ-D-біодозиметр призначений для безпосереднього вимірювання корисної активності сонячного світла та штучних джерел УФ-випромінювання

Детальнiше
Унікальний винахід наших науковців для потреб бійців АТО | IOP Унікальний винахід наших науковців для потреб бійців АТО

В УФТ - Інститут фізики НАН України розробили перев’язувальні матеріали на основі радіаційно зшитих гідрогелів, призначені для лікування ран та опіків.

Детальнiше
Голографічні оптичні елементи | IOP Голографічні оптичні елементи

Розроблено технологію запису високоефективних об’ємних фазових голографічних ґраток в спектральному діапазоні 350–670 нм. Виготовлено об’ємні голографічні ґратки, використання яких суттєво поліпшило характеристики імпульсних лазерів на барвниках.

Детальнiше
Прилад для холодної стерилізації медичних виробів плазмою тліючого розряду постійного струму (СГР-100) | IOP Прилад для холодної стерилізації медичних виробів плазмою тліючого розряду постійного струму (СГР-100)

Робота плазмового стерилізатора ґрунтується на використанні тліючого розряду постійного струму, який забезпечує створення щільної та високооднорідної плазми безпосередньо у просторі, в якому розташовані вироби, що стерилізуються.

Детальнiше
Лазерний комплекс для обробки неметалічних матеріалів | IOP Лазерний комплекс для обробки неметалічних матеріалів

Призначений для різки і гравіювання пластика до 10 мм завтовшки, скла та деревини. Особливостями комплексу є економічне технічне рішення та компактність.

Детальнiше
Комплекс для лазерної мікрообробки Комплекс для лазерної мікрообробки "MICROSTAMP"

Комплекс призначено для мікрогравіювання і розмірної обробки металів, кераміки, надтвердих матеріалів. Спосіб обробки оснований на проекції полімерної маски і випаровуванні матеріалу лазерним променем.

Детальнiше
Фотоакустичний мікроскоп | IOP Фотоакустичний мікроскоп

Мікроскоп призначено для неруйнівного контролю якості мікрозварних з’єднань в кремнієвих мікросхемах. Його створено на замовлення НВО "Мікроприлад”.

Детальнiше
Лазерний комплекс для мікрообробки <br/>прозорих матеріалів з використанням <br/>лазерно-індукованої плазми | IOP Лазерний комплекс для мікрообробки
прозорих матеріалів з використанням
лазерно-індукованої плазми

Дозволяє виконувати прецизійну мікрообробку, зокрема, мікромаркування прозорих матеріалів з використанням дешевого та надійного неодимового лазеру довжиною
хвилі 1,06 або 0,53 мкм, що відповідає області прозорості вказаних матеріалів.

Детальнiше
Технологія лазерної різки з допоміжним водяним мікро струменем | IOP Технологія лазерної різки з допоміжним водяним мікро струменем

Призначена для лазерного свердління отворів і різки пластин кремнію та інших матеріалів. Безпосередньо у точку різання подається мікрострумінь води високого тиску, який видаляє продукти абляції і зменшує зону теплового впливу на мішені.

Детальнiше
Уніфіковані терморегульовані кpiocтатні системи “УТРЕКС” для мікрооптичних досліджень | IOP Уніфіковані терморегульовані кpiocтатні системи “УТРЕКС” для мікрооптичних досліджень

Застосовуються в комплексі з оптичними мікроскопами для мікрооптичних досліджень у діапазоні температур 5 – 1000 К.

Детальнiше
Йодні поглинаючі комірки для лазерної метрології і спектроскопії | IOP Йодні поглинаючі комірки для лазерної метрології і спектроскопії

Поглинаючі йодні комірки – важливі елементи високостабільних лазерних систем, які використовуються для забезпечення експериментальних досліджень в метрології та спектроскопії.

Детальнiше
Пасивні лазерні затвори (ПЛЗ) | IOP Пасивні лазерні затвори (ПЛЗ)

ПЛЗ використовуються для модуляції добротності і синхронізації мод твердотільних лазерів, а також для оптичної розв’язки між каскадами лазерних підсилювачів. ПЛЗ дозволяють керувати довжиною та потужністю імпульсів без використання електричних сигналів.

Детальнiше
Енергозберігаючий пристрій (ЕЗП) | IOP Енергозберігаючий пристрій (ЕЗП)

Енергозберігаючий пристрій (ЕЗП) призначений для економії електроенергії в системах освітлення. Цей пристрій може керувати роботою як люмінесцентних ламп, так і будь-яких інших джерел освітлення.

Детальнiше
Новітня плазмова технологія виготовлення анілоксового валу | IOP Новітня плазмова технологія виготовлення анілоксового валу

Розроблена плазмова технологія є загальним технологічним процесом, який складається з іонного очищення, полірування та техніки нанесення покриття анілоксового валу. Ця технологія збільшує адгезію поверхні анілоксового валу та попереджує його забруднення.

Детальнiше
Стабілізований за частотою <br/>гелій-неоновий лазер | IOP Стабілізований за частотою
гелій-неоновий лазер

Частота лазера стабілізується за резонансами насиченого поглинання молекулярного йоду. Завдяки використанню високочастотної накачки у лазері знижено у 4-и рази рівень амплітудних шумів порівняно з традиційними схемами збудження за допомогою сталого струму.

Детальнiше
Прилад для дистанційного вимірювання температури буксових вузлів рейкового транспорту в процесі руху | IOP Прилад для дистанційного вимірювання температури буксових вузлів рейкового транспорту в процесі руху

Прилад працює у складі автоматизованої системи дистанційного контролю (АСДК) функціонального стану рухомого складу рейкового транспорту. Принцип його роботи ґрунтується на використанні двоспектрального інфрачервоного радіометра.

Детальнiше
Cенсорний спектрометричний аналізатор якості води АКВА-ТЕСТ SP | IOP Cенсорний спектрометричний аналізатор якості води АКВА-ТЕСТ SP

Здійснює аналіз води фотометричним методом у “польових умовах”. Комплексне використання разом з базовою портативною лабораторією “АКВА-ТЕСТ 2000” дозволяє визначати тридцять п’ять показників якості питної воді.

Детальнiше
Надтонкі поляризатори на основі ліотропних хромонічних рідких кристалів <br/>для застосування в РК дисплеях | IOP Надтонкі поляризатори на основі ліотропних хромонічних рідких кристалів
для застосування в РК дисплеях

Виготовляються з тонких плівок барвників товщиною менше 1 мкм, нанесених на підкладку з ліотропної хромонічної рідкокристалічної (ЛХРК) фази. Суміш збалансовано за кольорами для ахроматичності в спектральному діапазоні від 450 до 800 нм.

Детальнiше
Лазерний комплекс для вимірювання відстані | IOP Лазерний комплекс для вимірювання відстані

Комплекс створено на основі оптоволоконного лазера
зі зсунутим за частотою зворотним зв’язком. У ньому використовується оригінальний метод вимірювання відстані, що ґрунтується на частотній модуляції випромінювання затравного лазера.

Детальнiше
Безконтактний пірометр спектрального відношення ДПР-1 ver2 | IOP Безконтактний пірометр спектрального відношення ДПР-1 ver2

Застосовується для безконтактного вимірювання температури, візуалізації та зберігання результатів вимірювань. Характеризується високою точністю, швидкістю і експлуатаційною гнучкістю у роботі.

Детальнiше
Піроелектричні пристрої для лазерної техніки | IOP Піроелектричні пристрої для лазерної техніки

Піроелектричний вимірювач потужності випромінювання ВП-1.
Піроелектричний приймач прохідного типу

Детальнiше
Форма зворотнього зв’язку