13 лют | 2018
Звернення організаційного комітету з проведення виборів директора Інституту фізики НАН України

Організаційний комітет з проведення виборів директора Інституту фізики НАН України (далі -Оргкомітет), керуючись:

  • Методичними рекомендаціями щодо особливостей обрання керівника державної наукової установи, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 № 998;
  • Статутом НАН України
  • Статутом Інституту,

повідомляє, що право висування кандидатур на посаду директора Інституту мають, зокрема, наукові підрозділи Інституту.

Оргкомітет рекомендує до 14 лютого (включно) 2018 р. провести висування кандидатур на посаду директора Інституту від колективів наукових відділів, тобто за участю всіх співробітників відділу, включаючи інженерів, аспірантів та інших технічних працівників.

У зв’язку із зверненням співробітників наукових відділів щодо форми протоколу, що оформляється на основі розгляду порядку денного, повідомляємо наступне.

Протокол загальних зборів наукових відділів є стандартним, тобто у ньому вказується дата проведення зборів; перелік співробітників, що приймали участь в них; порядок денний (“Висунення кандидатури на посаду директора Інституту”).

В постановчій частині слід вказати: “Висунути ... на посаду директора Інституту фізики НАН України.” Протокол підписується головою та секретарем зборів колективу співробітників наукового відділу.

Оригінали протоколів з рішенням загальних зборів наукових відділів щодо висування кандидатів подавати секретарю Оргкомітету Микитюку Тарасу Володимировичу.

Контактна інформація: taras.mykytiuk@gmail.com, тел. 525-09-29 , кімната № 227 корпус Інституту № 1.


Також повідомляємо, що означені вище Методичні рекомендації та повідомлення ВФА НАН України про оголошення виборів директора, в якому наведено список необхідних для подання документів,розміщені для ознайомлення на сайті Інституту в розділі «Події»→«Вибори директора».

Голова Оргкомітету,
академік НАН України М.С. Бродин