9 жов | 2023
В межах програми Європейського союзу «Горизонт Європа триває формування консорціумів і подання заявок на участь у конкурсі 2024 року на отримання Консолідаційних грантів Європейської дослідницької ради (ERC Consolidator Grant)

В межах програми Європейського союзу «Горизонт Європа триває формування консорціумів і подання заявок на участь у конкурсі 2024 року на отримання Консолідаційних грантів Європейської дослідницької ради (ERC Consolidator Grant). Консолідаційні гранти Європейської дослідницької ради призначені для підтримки провідних дослідників на етапі формування ними власної незалежної дослідницької групи чи програми. Дослідники повинні продемонструвати новаторський характер, амбіції та здійсненність своїх наукових пропозицій. Зазначені гранти можуть надаватися на суму до 5 млн. Євро на період до 5 років.

В межах гранту може надаватися додаткове фінансування в розмірі до 1 млн. Євро для покриття витрат на запуск дослідниками власного “стартапу”, переїзд виконавців до країн ЄС або асоційованих країн, закупівлю необхідного обладнання та/або оплату доступу до великих інфраструктурних об’єктів та/або інших витрат на виконання експериментальних та польових досліджень, за винятком витрат на персонал. Додаткове фінансування не підлягає пропорційному скороченню для проєктів меншої тривалості.

Детальна інформація щодо конкурсу

Термін подання заявок: 12 грудня 2023 року.

За необхідності, працівник Офісу сприяння міжнародній грантовій діяльності НАН України надасть Вам додаткові консультації. Контактні дані: e‑mail: s.lev@nas.gov.ua, тел.: (044) 239-67-99.

Інформація щодо усіх поточних конкурсів за програмою «Горизонт Європа» доступна на сайті Європейської Комісії (Funding & tenders opportunities).

За інформацією Офісу сприяння міжнародній грантовій діяльності НАН України