5 лип | 2017
Навчальні курси

Науково-учбовий центр прикладної інформатики НАН України проводить навчання аспірантів, підвищення кваліфікації співробітників установ та організацій НАН України з інформатики та інтернет-технологій. Заняття проводяться в мультимедійному навчальному класі, який обладнаний сучасними персональними комп’ютерами з новітнім необхідним програмним забезпеченням та мультимедійним проектором. Періодичність занять - двічі або один раз на тиждень. Чисельність слухачів «у навчальних групах 14-16 осіб. Слухачі можуть навчатись на власних ноутбуках або нетбуках, підключивши їх на час занять до бездротової мережі (WiFi)  Центру, а також матимуть доступ до необхідних матеріалів та програмного забезпечення.

У другому півріччі 2017 року будуть такі навчальні курси:

  1. «Обробка та візуалізація експериментальних даних в програмі Origin» (72 год, викладач - В.В.Поляков), інтенсив, з 04 липня по 10 серпня - 2 рази на тиждень.
  2. «Обробка та візуалізація експериментальних даних в програмі Огіgіn» (72 год, викладач - В.В.Поляков) з 05 вересня - 1 раз на тиждень.
  3. «Мова програмування Java (72 год, викладач - В.В.Поляков) ) з 07 вересня - 1 раз на тиждень.

 Детальніше щодо змісту програм можна ознайомитись за інтернет-адресою http://nucpi.nas.gov.ua/ aбo http://nucpi.nas.gov.ua/center-activity/training-activities.html, а також отримати додаткову інформацію за телефоном 361-48-69, звернувшись до завідуючого навчальним відділом Білого Сергія Борисовича.

Навчання аспірантів і співробітників відповідних установ та організацій НАН України здійснюється на безоплатній основі. Зарахування на навчання - за поданням учених секретарів. В листі-направленні на навчання просимо вказати ПІБ та контактні телефони слухачів. Лист на зарахування просимо надіслати в НУЦ ПІ НАН України через експедицію Президії.