Сучасний FTIR комплекс, що складається з ІЧ-спектрометра VERTEX 70 обладнаного ІЧ мікроскопом HYPERION 1000

У міжнародній лабораторії використовується сучасний комплекс інфрачервоної (ІЧ) спектроскопії, який дозволяє характеризувати як гомогенні, так і гетерогенні матеріали з високою якістю та точністю. Надчутливий ІЧ-спектрометром VERTEX 70 дозволяє досягнути високої роздільної здатності у спектрах для прецизійного аналізу складу матеріалу, а використання приєднаного IЧ мікроскопу HYPERION 1000 дозволяє записувати ІЧ спектри на різних ділянках гетерогенного матеріалу (або наночастинках/наноструктурах), таким чином формуючи його ІЧ-мапу.

ІЧ-спектрометр VERTEX 70 для вимогливих аналітичних та науково-дослідних застосувань

VERTEX 70 є першим повністю цифровим ІЧ спектрометром для вимогливих дослідницьких і практичних застосувань. Спектрометр обладнано оптичними компонентами для повного покриття всього діапазону від 10 000 см-1 до 50 см-1 (ближній, середній та далекий ІЧ діапазони). Спектральна роздільна здатність менша за 0,5 см-1 відповідає більшості застосувань для твердих чи рідких зразків. Запис даних базується на передовій технології DigiTect, яка унеможливлює вплив зовнішніх завад і гарантує найвище відношення сигнал-шум.

Мікроскоп HYPERION 1000 для прецизійного ІЧ мікроаналізу

IX мікроскоп HYPERION забезпечує найвищий рівень можливостей FTIR мікроаналізу, використовуючи сучасну оптику для оптимальної візуалізації зразка та запису даних в ІЧ діапазоні. Його сконструйовано для різних рутинних та дослідницьких застосувань, як для природничих наук, так і для реставраційні досліджень, вивчення полімерів тощо. Спектральний діапазон роботи приладу 12000-600 см-1. Мікроскоп оптимізовано для зразків з площею до 100 мікрон. Типова просторова роздільна здатність 8 мікрон досягається в середньому ІЧ діапазоні при використанні стандартного об’єктиву в режимах на пропускання чи відбивання. Мікроскоп обладнано спеціальним термічним столиком, який дозволяє переміщувати та термостабілізувати (температура від -196 to 600°C) зразок та контролювати вологість при його вимірюванні.