26 сер | 2018
6-та Міжнародна конференція «Нанотехнології та Наноматеріали»

Шановні учасники конференції NANO-2018!

Ми щиро раді вітати Вас на 6-й Міжнародній конференції «Нанотехнології та Наноматеріали» NANO-2018, яка розпочнеться 27 серпня у Києві, Україна.

Перший день Конференції складатиметься з двох основних подій:

  •  перша частина буде присвячена пленарному засіданню нашої Конференції де ви зможете прослухати усні доповідь запрошених спікерів.
  •  2-а частина буде присвячена Міжнародному форуму "Інновації-2018", що буде присвячений зустрічам вчених, новаторів та винахідників, виробників провідних інноваційних технологій, представників інвестиційних інституцій та міністерств, відповідальних за інноваційну політику в Україна. Метою заходу "Інновація-2018" є підтримка розвитку інноваційної стратегії в Україні, висвітлення нових українських розробок, розширення співпраці в галузі науки та співпраці з малими та середніми підприємствами, стимулювання її розвитку та розширення власного інноваційного потенціалу та міжнародного співробітництва.

Якщо з яких-небудь причин у вас немає можливості прийти і приєднатися до нас, Ви зможете дивитися онлайн трансляцію події за наступними посиланнями:

Побачимося на конференції NANO-2018!