24 квiт | 2020
Спільний конкурс Національної академії наук України та Польської академії наук 2021–2023 рр. 10.03.2020 Актуально до 30.06.2020

Національна академія наук (НАН) України та Польська академія наук (ПАН) на підставі укладеної між ними Угоди оголошують конкурс українсько-польських проектів на 2021–2023 рр.

Умови конкурсу

До конкурсу з української сторони допускаються проекти вчених, які працюють в установах НАН України та партнерами яких є науковці ПАН.

Узгоджені заявки подаються: українськими співкерівниками проектів – до НАН України українською та англійською мовами; польськими співкерівниками проектів – до ПАН.

Форма подання заявок.

До участі у конкурсі не допускаються:

  • проекти, які подані на конкурс після закінчення визначеного терміну конкурсу;
  • проекти, які оформлені не за правилами;
  • неузгоджені проекти;
  • проекти, які подані тільки однією стороною.

Допущені до конкурсу заявки проходять паралельно незалежну експертизу. Експертизу проектів з українського боку здійснює НАН України, з польського боку - ПАН. Розгляд заявок здійснюється кожною із сторін самостійно відповідно до власних правил. Інформація про проходження експертизи – конфіденційна.

Підсумки конкурсу підводяться Сторонами спільно на підставі результатів експертизи та у відповідності до обсягу встановленої квоти обміну. Рішення про підтримку відібраних проектів затверджується розпорядженням Президії НАН України. Результати конкурсу будуть підведені в грудні 2020 року. Затверджений перелік українсько-польських дослідницьких проектів, які будуть реалізовуватись у рамках Угоди про наукове співробітництво між Національною академію наук України і Польською академією наук у зазначений період, буде опубліковано на веб-сайті НАН України

Обмін вченими для проведення дослідницької роботи в рамках затверджених проектів здійснюється за встановленою квотою обміну.

Фінансові умови наукового обміну:

  • Сторона, що направляє, покриває витрати на проїзд своїх фахівців в іншу країну і назад.
  • Сторона, що приймає, покриває витрати із забезпечення науковців житлом, добовими або харчуванням.

Терміни подання заявок закінчується 30 червня 2020 р.

Заявки для участі в конкурсі з української сторони, підготовлені відповідно до встановлених НАН України форм, слід направляти разом із супровідним листом на ім’я начальника Відділу міжнародних зв’язків НАН України Мирончука Анатолія Святославовича на адресу:

01601 МСП, Україна, Київ 30,

вул. Володимирська, 54,

Президія Національної академії наук України,

Відділ міжнародних зв’язків НАН України.

Наявність електронних версій обов’язкова (надсилати у форматі DOC на адресу: petrushenko@nas.gov.ua).

Довідки за телефоном 234 37 28 (Петрушенко Г.Г.)