19 трав | 2017
Премія Scopus Awards Ukraine 2017 року

Як відомо із засобів масової інформації, у минулому, 2016 році одна з найбільших видавничих компаній світу Еlsevier, що є постачальником наукових, технічних і медичних інформаційних продуктів і послуг, зокрема, бази даних Scopus, та Міністерство освіти і науки України за активну діяльність та популяризацію науки започаткували Премію Scopus Awards Ukraine. Визначення переможців відбувається за даними найбільшої бази рефератів наукової літератури Scopus. Провідний науковий співробітник Інституту фізики НАН України доктор фіз.-мат. наук Морозовська Г.М. тоді отримала премію, серед інших, у номінації «Найкращі молоді вчені».

19 травня цього року в Міністерстві освіти і науки України під час урочистих заходів до Дня Науки були вручені державні нагороди, премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій, а також премії 2017 року Scopus Awards Ukraine, які вручив віце-президент компанії Elsevier Коен ван дер Крот у таких семи номінаціях:

  1. Сільськогосподарські науки – Національний університет біоресурсів і природокористування України;
  2. Інжинірінг та технології – Інститут фізики НАН України;
  3. Суспільні науки – Львівський національний університет імені І. Франка;
  4. Медичні науки – Інститут фізіології ім. Богомольця НАН України;
  5. Природничі науки – Національний науковий центр «ХФТІ»;
  6. Соціальні науки – Національний Університет «Києво-Могилянська Академія»;
  7. Найбільш збалансований університет – Київський національний університет імені Шевченка.

На фото – статуетка та диплом Scopus Awards Ukraine, вручені директору Інституту фізики НАН України академіку НАН України Л.П. Яценку за найбільшу кількість статей, опублікованих співробітниками Інституту в базі Scopus, та кількість цитувань цих робіт у дослідженнях інших науковців.

Scopus Awards Ukraine 2017

Scopus Awards Ukraine 2017

Scopus Awards Ukraine 2017