27 Oct | 2022
Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій та систем НАН та МОН України отримав грант від Всеєвропейської федерації академій наук (ALLEA)

Навесні Всеєвропейська федерація академій наук (ALLEA) започаткувала програми підтримки українських науковців.

Метою відповідних грантів є підтримка продовження дослідницької діяльності та реінтеграція дослідників після повернення в Україну шляхом формування безпечного простору для післявоєнного життя, створення умов для мобільності науковців, адаптація наукової діяльності до структурних змін та основних завдань з відновлення України від наслідків війни, підвищення якості соціального захисту науковців та соціальних послуг.

Заявка Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій та систем на грант була відібрана незалежною відбірковою комісією. Сума гранту становить 50 тисяч євро. Колектив, який отримав грант, сформовано виключно з молодих вчених. Керівником групи став директор Центру –Олександр Волков.

Частина коштів буде витрачена на заробітну плату для молодих вчених, які залишилися у цей нелегкий час на території України та продовжують працювати.

Іншою статтею бюджету є дослідницький грант для молодих учених, які планують повернутися в Україну та продовжити свою роботу у Центрі.

Також в рамках грантової підтримки передбачено виділення коштів на технічне оснащення та покращення дослідницької інфраструктури шляхом придбання комп’ютерного обладнання для інформаційно-комунікаційної системи Центру.