7 Apr | 2021
Рада молодих вчених і спеціалістів Інституту фізики НАН України

В Інституті фізики НАН України починаючи з 2006 року функціонує Рада молодих вчених. Голова Ради входить до складу Вченої ради Інституту, де має змогу представляти інтереси молодих вчених Інституту.

На сьогоднішній день в Інституті фізики НАН України працює близько 60 молодих вчених, до яких належать наукові співробітники, аспіранти, інженери та здобувачі віком до 35 років, докторанти і доктори наук віком до 40 років.

Для залучення молоді до наукової роботи Інститут фізики тісно співпрацює з Вищими навчальними закладами Києва (Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Національний університет "Києво-Могилянська академія" та ін.) та України.

Про високий професійний рівень молодих вчених Інституту свідчить, в першу чергу, безліч наукових публікацій у провідних зарубіжних і вітчизняних журналах, а також низка грантів, стипендій і премій, якими були удостоєні молоді вчені. В даний момент в Інституті працює 4 діючих стипендіати Президента України і 6 стипендіатів Національної академії наук України, лауреати премії Президента України для молодих вчених. Молоді фахівці також беруть участь у різноманітних вітчизняних та міжнародних грантах, таких як гранти НАН України дослідницьким лабораторіям/групам, Горизонт-2020, NATO та інші. Багато хто з них проходили і проходять стажування у відомих міжнародних наукових центрах, виступають з науковими доповідями на конференціях.Контактна інформація:

Голова Ради молодих вчених і спеціалістів Інституту фізики НАН України – молодший науковий співробітник відділу когерентної і квантової оптики Гринь Володимир Олександрович.

Тел.: +380919039139

e-mail: mrvolodymyr91@gmail.com

Соціальні мережі: https://www.facebook.com/volodymyr.o.hrynДокументи:Корисна інформація: