29 Jun | 2023
Міжнародна конференція молодих науковців “International Young Scientists Conference on Materials Science and Surface Engineering” (MSSE2023) (АНОНС)

27–29 вересня 2023 р. у Львові відбудеться Міжнародна конференція молодих науковців “International Young Scientists Conference on Materials Science and Surface Engineering” (MSSE2023).

Організатор заходу – Рада молодих науковців, спеціалістів та аспірантів Фізико-механічного іституту ім. Г.В. Карпенка НАН України.

Метою заходу є підтримка молодих науковців і спеціалістів із наукових установ та закладів вищої освіти України для підвищення їхнього наукового рівня, обміну ідеями та підходами, а також апробація нових наукових результатів, набуття досвіду публічного викладу і захисту основних положень роботи.

Програма конференції передбачає секційні усні виступи в онлайн та офлайн форматах, що охоплюють такі напрями наукових досліджень:

  • сучасні проблеми матеріалознавства;
  • захист матеріалів від корозії;
  • механіка руйнування та міцність матеріалів;
  • інформаційні та діагностичні системи.

Для участі у конференції необхідно до 28 липня 2023 року заповнити реєстраційну форму та подати електронний варіант доповіді англійською мовою. Реєстрація учасників та подання матеріалів конференції проводиться онлайн на сайті конференції.

Робочі мови: англійська й українська.

Матеріали конференції буде надруковано у збірнику конференції, а також авторам буде рекомендовано підготувати статті до публікації в:

  • журналі «Фізико-хімічна механіка матеріалів» (англійське видання «Materials Science», Scopus);
  • збірнику «Відбір і обробка інформації».

Всі деталі – на офіційному сайті конференції

Контакти:

Секретар оргкомітету конференції MSSE2023 Богдан Дацко

Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка НАН України

79060, м. Львів, вул. Наукова, 5

Тел: +380677010534

e-mail: secretary@msse.org.ua

За інформацією Фізико-механічного інституту НАН України ім. Г.В. Карпенка НАН України