20 Aug | 2020
Колектив Інституту фізики НАН України глибоко сумує з приводу важкої втрати

Президія НАН України

prez@nas.gov.ua

Відділення фізики і астрономії НАН України

vfa@nas.gov.ua

Колектив Інституту фізики НАН України глибоко сумує з приводу важкої втрати – смерті видатного вченого, державного та громадського діяча, багаторічного незмінного Президента Національної академії наук України, двічі Героя Соціалістичної праці, першого Героя України, академіка

ПАТОНА
Бориса Євгеновича.

Борис Євгенович Патон добре відомий і як видатний фахівець у галузі електрозварювання та матеріалознавства, і як талановитий організатор науки. Протягом майже шестидесятиріччя він був незмінним президентом Національної академії наук України. Під його керівництвом Академія стала одним із найбільших наукових центрів Східної Європи, широко відомим у всьому світі. Вона відігравала й відіграє важливу роль у житті суспільства і держави, у прогресі науки й освіти, у зміцненні обороноздатності і розвитку народного господарства України.

Вважаючи найважливішим напрямом організаторської діяльності розвиток широкого спектру фундаментальних досліджень і створення на їх основі новітніх технологій, Борис Євгенович постійну увагу приділяв розвитку нових перспективних напрямів діяльності Інституту фізики НАН України.

Ми висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Бориса Євгеновича, усім співробітникам НАН України, його друзям, учням, з приводу непоправної втрати – смерті Бориса Євгеновича.

Світла пам’ять про Бориса Євгеновича назавжди збережеться у наших серцях.

Директор Інституту фізики НАН України
член-кореспондент НАН України
В.М.Бондар
Вчені Інституту фізики Національної академії наук України глибоко сумують з приводу важкої втрати – смерті видатного українського вченого, організатора науки, державного та громадського діяча, Президента Національної академії наук України, двічі Героя Соціалістичної праці, першого Героя України академіка

ПАТОНА
Бориса Євгеновича

Прощання
з Борисом Євгеновичем Патоном
відбудеться
22 серпня 2020 року (субота)
з 1000 до 1200
в Клубі Кабінету Міністрів України (вулиця Інститутська, 7).