УКРАЇНА


Enterpise Europe Network Ukraine
Enterpise Europe Network Ukraine

Технологічні профілі

Британська компанія розробила інноваційну онлайнову медичну діагностичну платформу, яка дозволяє користувачам отримувати доступ до медичної інформації більш простим, швидшим та інтуїтивним способом з використання відео

Британська компанія розробила інноваційну онлайнову медичну діагностичну платформу, яка дозволяє користувачам отримувати доступ до медичної інформації більш простим, швидшим та інтуїтивним способом з використання відео.

Британська компанія розробила інноваційну онлайнову медичну діагностичну платформу, яка дозволяє користувачам отримувати доступ до медичної інформації більш простим, швидшим та інтуїтивним способом з використання відео. Користувачі задають питання з певної медичної тематики та отримують відеовідповідь від експерта. Компанія пропонує медикам та фармацевтичним компаніям інструмент ранньої діагностики та підвищує довіру кліентів роздрібних лікарських фармацевтичних ретейлерів. Компанія шукає комерційні угоди з технічною допомогою.

Традиційні онлайнові діагностичні інструменти та медичні відомості, як правило, представлені користувачам у текстовому форматі. Однак дослідження показали, що люди здатні обробляти візуальну інформацію в 60000 разів швидше, ніж текст. Відтепер на відео припадає 50% всього мобільного трафіку в Інтернеті. Опитування Adobe про більш ніж 2000 інтерактивних маркетологів оцінювало відео як більш ефективне, ніж інші медіа-сайти веб-сайтів.

Компанія з Великобританії розробила консультативний інструмент на основі онлайн-відео, який представляє серію коротких, але інформативних відеороликів у відповідь на медичні питання. Користувач може задавати питання кількома способами, набравши його вручну, вибравши зі списку найпопулярніших запитань. Платформа представить найбільш відповідне відео на запитання.

Платформа може бути використана різними способами лікарями та медичними компаніями / фармацевтичними компаніями. Для медичної практики існують можливості запропонувати первинну діагностику для ряду провідних незначних захворювань, які найчастіше призводять до консультацій, таких як застуда і грип, біль у спині, печія та травлення, кашель та головний біль. Інтернет-ресурси можуть бути доступними на веб-сайті установи.Крім того, цей інструмент може бути доступним у залах очікувань .

Для продавців фармацевтичних та медичних препаратів інструмент може використовуватися для того, щоб допомогти потенційним клієнтам прийняти рішення щодо свого продукту. Використання відео допомагає передати концепцію продукту споживачеві, що може призвести до покращених показників переходів та більш тривалого часу роботи на веб-сайтах продуктів. Це також підвищує рівень довіри до бренду через взаємодію з людьми, а не просто через маркетингові повідомлення.

Компанія шукає партнерів у сфері охорони здоров'я таких як постачальники медичних послуг, так і роздрібних торговців продуктами охорони здоров'я за комерційною угодою з технічною допомогою, фінансовим договором або спільним підприємством.

Деталі Ви можете дізнатись звернувшись за тел. (044) 525 98 41 або написавши нам листа на ел.пошту een.network.ukraine@gmail.com

Словацький інститут розробив нові рецепти електропровідних композитів з матрицею поліолефінів або вулканізованої гуми з електропровідністю до 1000 S/м

Французький державний дослідницький центр розробив і запатентував серію пептидів, що діють як протизапальні засоби

Словацький інститут розробив нові рецепти електропровідних композитів з матрицею поліолефінів або вулканізованої гуми з електропровідністю до 1000 S / м .Він може використовуватися в агресивних та корозійних середовищах. Інститут пропонує свою експертизу та консультаційні послуги за комерційною угодою з технічною допомогою або ліцензійною угодою.

На початку свого існування цей словацький інститут ініціював цілеспрямоване дослідження полімерної хімії. В даний час цей інститут є важливим науково-навчальним центром фундаментальних і прикладних досліджень у сучасних напрямках полімерної хімії. Ця технологія може бути використана в виробництві; постачанні електроенергії, газу, пари та кондиціонуванні повітря;будівництві;транспортування та зберігання автомобілів. Композити можуть використовуватися в агресивних та корозійних середовищах, наприклад електроди, антистатичні деталі, електричні суглоби складної форми тощо.

Інститут шукає партнерів для співпраці за ліцензійною угодою або за комерційною угодою з технічною допомогою. Ці два типи співпраці були відібрані, оскільки вони найкращим чином відповідали потребам цього інституту стосовно цієї технології. Інститут шукає партнерів, які можуть комерціалізувати, застосовувати та використовувати цю технологію.

Деталі Ви можете дізнатись звернувшись за тел. (044) 525 98 41 або написавши нам листа на ел.пошту een.network.ukraine@gmail.com

Французький державний дослідницький центр розробив і запатентував серію пептидів, що діють як протизапальні засоби

Французький державний дослідницький центр розробив і запатентував серію пептидів, що діють як протизапальні засоби

Французький державний дослідницький центр розробив і запатентував серію пептидів, що діють як протизапальні засоби. Центр шукає зацікавлені фармакологічні або біотехнологічні корпорації для технічного співробітництва, науково-дослідної угоди або ліцензійної угоди.

Запалення є критичною реакцією на потенційні сигнали небезпеки в органах нашого організму. У таких захворюваннях, як розсіяний склероз, ревматоїдний артрит, вовчак, виразковий коліт, хвороба Крона та інше- імунна система виявляється проти органів організму. Ці болісні симптоми можуть завдати шкоду життю людей та створювати як суспільні, так і економічні тягарі.Незважаючи на те, що на ринку існує багато протизапальних препаратів, існує неодмінна потреба в кращих та нових протизапальних терапевтичних засобах з меншими побічними ефектами та кращою ефективністю.Французькі дослідники розробили серію дрібних пептидів, що діють, як антагоністи CCR2. Ці пептиди діють шляхом дестабілізації взаємодії між рецептором CCR2 та його природними лігандами, запобігаючи активації прозапального каскаду. Вони являють собою потенційну протизапальну дію, блокуючи інфільтрацію моноцитів у уражених тканинах.Ця технологія має кілька потенційних застосувань для профілактичних стратегій або лікування запальних порушень і допомагає регенерації м'язів. Пептиди були хімічно відмічені (флуоресценція), які легко виявлялися при візуалізації. Ця маркування дозволяє спостерігати біодисперсність цих пептидів у тканинах, що спрощує майбутні тести. Ця методика також дозволяє чітко візуалізувати запальні зони.

Шуканий партнер може бути фармацевтичною або біотехнологічною компанією, яка зацікавлена в:

 • Ліцензійній угоді, оскільки центр готовий безпосередньо домовлятися про права патентів на конкретні заявки.
 • Технічне співробітництво. Майбутній партнер повинен мати на увазі чітке промислове застосування та міцний технічний фундамент для спільної розробки можливого лікування з лабораторією.
 • Договір про співпрацю в галузі досліджень, якщо партнер готовий спільно розробляти нові моделі пептидів або заповнити доклінічні дані (4 моделі тварин можуть бути перевірені при розсіяному склерозі).

Дослідницька угода між лабораторією та компанією може бути частково профінансована центром.

Деталі Ви можете дізнатись звернувшись за тел. (044) 525 98 41 або написавши нам листа на ел.пошту een.network.ukraine@gmail.com

Дослідники з чеського університету розробили електромеханічний перетворювач на основі розсувного наноприводу

Дослідники з чеського університету розробили електромеханічний перетворювач на основі розсувного наноприводу

Дослідники з чеського університету розробили електромеханічний перетворювач на основі розсувного наноприводу. Розробка має потенціал застосування в областях робототехніки (мікро- і наноелектромеханічних систем, електроніки, автомобільній, аерокосмічній, оборонній), медицині (хірургія та ортопедія, кардіохірургія, офтальмологія) та загальна техніка. Дослідники шукають партнерів,які зацікавлені у науково-технічному співробітництві.

Електромеханічний перетворювач - це пристрій, який перетворює електричну енергію на механічну роботу. Класична концепція інтерпретації функції біологічних м'язів заснована на біохімічних реакціях що викликають зсув у білках (актин і міозинові волокна), що призводить до скорочення м'язів. Згідно з цією концепцією, практично неможливо спроектувати привід, який перетворює електричну енергію на механічну за допомогою біохімічних реакцій. Нова концепція базується на новій оригінальній гіпотезі про основну роль електростатичних сил між двома типами волокон з використанням оптимального дизайну.Дослідники з чеського університету розробили електромеханічний перетворювач на основі розсувного нанопривода (SNA). Функція ковзаючого наноприводу заснована на взаємному зміненому скользіванні двох систем філаментів. Великі з'єднувальні пристрої з високою продуктивністю можуть бути побудовані з ключових елементів з використанням модульного дизайну.Результатом є ідеальний привід (лінійний двигун), його зворотна функція як перетворювач механічної енергії на електричну енергію (генератор електричного струму), суперконденсатор (високочастотний сигнал) або точний датчик положення. Перевага в порівнянні із звичайними п'єзоелектричними елементами на кілька порядків відносно біологічних м'язів, висока відносна швидкість реакції з імпульсом збудження, можливість активації з напругою менше 1 Вольта, проста модульна конструкція, гнучкість, біосумісність.Електромеханічний перетворювач на основі розсувних наноприводів (SNA) можна широко застосовувати для багатьох контрольних завдань у природному та штучному середовищах. Його мікроелектронні сумісні вхідні сигнали можуть генеруватися електронною схемою управління.Медицина може використовувати такі приводи для транспортування лікарських засобів, діагностики.

Дослідники шукають галузевих партнерів або науково-дослідницькі інститутіи для подальшого розвитку додатків з комерційним потенціалом.У випадку співпраці з науково-дослідницькою діяльністю - спільного європейського проекту (наприклад, програми Горизонт 2020) .У випадку угоди про технічне співробітництво - метою співпраці є спільна розробка нових програм та їх комерціалізація у різних галузях промисловості.

Деталі Ви можете дізнатись звернувшись за тел. (044) 525 98 41 або написавши нам листа на ел.пошту een.network.ukraine@gmail.com

Іспанський біотехнологічний інститут пропонує свої біотехнологічні засоби для аналізу диференціальної експресії білків

Іспанський біотехнологічний інститут пропонує свої біотехнологічні засоби для аналізу диференціальної експресії білків

Іспанський біотехнологічний інститут пропонує свої біотехнологічні засоби для аналізу диференціальної експресії білків (мікроорганізмів, тварин, рослин або людини). Використовуваний підхід базується на двомірних гелях та подальшій ідентифікації за допомогою мас-спектрометрії. Дослідники шукають партнерів для угоди про надання послуг.

Організація - це іспанський біотехнологічний приватний неприбутковий науково-дослідний інститут, заснований в 1991 році, основні види діяльності якого пов'язані з молекулярною біологією та мікробними біотехнологіями. Центр має значний досвід аналізу протеоміків на основі гелів, забарвлених видимими і флуоресцентними барвниками. Його ноу-хау охоплює все з підготовки зразка білків, очищення, видалення домішок, 1-мірний і 2D-аналіз, а також ідентифікації білка. Технологія дозволяє інтегрувати непублічні геноми в приватну базу даних за угодою про нерозголошення, що є функціональною перевагою для підприємств, що спеціалізуються на мутагенному аналізі та збільшенні виробництва метаболітів.

Компанія зацікавлена в співпраці з біотехнологічними компаніями, а також з академічними дослідницькими группами, що зацікавлені в вивченні диференціальної експресії білків (мікроорганізмів, тварин, рослин або людей) в рамках сервісної угоди.

Деталі Ви можете дізнатись звернувшись за тел. (044) 525 98 41 або написавши нам листа на ел.пошту een.network.ukraine@gmail.com

Німецька компанія пропонує волоконо-лазерну технологію - так звану Photonic Jet Technology -, що дозволяє обробляти надзвичайно малі ділянки поверхні

Німецька компанія пропонує волоконо-лазерну технологію - так звану Photonic Jet Technology -, що дозволяє обробляти надзвичайно малі ділянки поверхні

Німецька компанія пропонує волоконо-лазерну технологію - так звану Photonic Jet Technology -, що дозволяє обробляти надзвичайно малі ділянки поверхні. Це реалізується за допомогою інфрачервоних наносекундних лазерів у комбінації з оптичними волокнами, включаючи інтегровану оптику. Компанія шукає партнерів для комерційної угоди з технічною допомогою.

Німецька компанія шукає компанії, переважно МСП, які потребують лазерної технології для обробки або маркування (напівпровідники або метали) з роздільною здатністю до мкм.Нова Photonic Jet Technology - це лазерна технологія, що використовує оптичні волокна, включаючи інтегровану оптику для доставки та фокусування лазерного променя. Тому додаткової фокусуючої оптики не потрібно. Ця технологія дозволяє обробляти надзвичайно малі ділянки на поверхні зразка. Діаметри лазерних генерованих функцій менше 1 мкм.На сьогоднішній день для виготовлення таких дрібних структур потрібні дуже складні та дорогі фотолітографічні процеси або вартісні лазерні системи з ультракоротким імпульсом, тривалістю в діапазоні фемтосекунд. Photonic Jet працює з дешевими лазерами, що забезпечують порівняно довгі імпульси в наносекундному діапазоні. Нова технологія випробувана на лабораторних умовах у різних науково-дослідних установах.

Німецька компанія шукає партнерів, які зацікавлені в лазерній технології для обробки або маркування з роздільною здатністю до мкм. для комерційної угоди з технічною допомогою.

Деталі Ви можете дізнатись звернувшись за тел. (044) 525 98 41 або написавши нам листа на ел.пошту een.network.ukraine@gmail.com

Іспанська компанія з Каталонії- індустріальний лідер у виробництві рішень для пралень хоче співпрацювати з технологічними стартапами, що пропонують Industry 4.0.

Іспанська компанія з Каталонії- індустріальний лідер у виробництві рішень для пралень хоче співпрацювати з технологічними стартапами, що пропонують Industry 4.0.

Іспанська компанія з Каталонії- індустріальний лідер у виробництві рішень для пралень хоче співпрацювати з технологічними стартапами, що пропонують Industry 4.0. Вони хочуть впроваджувати передові технології на всіх етапах їх ланцюга виробництва. Співпраця буде здійснюватися у вигляді ліцензування або угоди про технічне співробітництво.

Вони хочуть реалізувати технологічні зміни на всьому їхньому ланцюгу виробництва: від проектування до техобслуговування, через виробництво логістичних та вбудовані датчиків.Вони мають три спеціалізовані підрозділи для обслуговування конкретних вимог клієнтів:

 • Департамент комерційної білизни для малих та середніх пралень;
 • Відділ білизни для пралень самообслуговування;
 • Промислова пральна машина для пралень з високими операційними вимогами.
Вони хочуть створити максимальну цінність для клієнтів, позитивно сприяти захисту навколишнього середовища та використовувати найкращі методи, доступні при виробництві їх продуктів.

Вони шукають стартапи з продуктом або функціональним прототипом, який забезпечує рішення для цифрової трансформації галузі що спеціалізуються на таких напрямках як робототехніка, великі дані, AR / VR, Інтернет речей, штучний інтелект, 3D-друк, комп'ютерне бачення, хмарне обчислення. Компанія відкрита для різних видів партнерства, таких як ліцензійна угода або договір про технічне співробітництво.

Деталі Ви можете дізнатись звернувшись за тел. (044) 525 98 41 або написавши нам листа на ел.пошту een.network.ukraine@gmail.com

Німецький МСП зацікавлений у приєднанні до дослідницького консорціуму для виконання колу H2020-SC5-04-2019

Німецький МСП зацікавлений у приєднанні до дослідницького консорціуму для виконання колу H2020-SC5-04-2019

Німецьке МСП зацікавлений у приєднанні до дослідницького консорціуму для виконання колу H2020-SC5-04-2019. Компанія пропонує інноваційне програмне забезпечення моделювання та симуляції побутового та промислового водопостачання та каналізації, повне приєднання гідравлічних моделей каналізаційних систем (включаючи децентралізоване очищення), поверхневий стік, водотоки та водопровідні мережі.

Німецьке МСП має більш ніж 30-річний досвід розробки програмного забезпечення та процедур для управління водними ресурсами міст та гідрології. Він відомий новаторськими рішеннями та використанням найсучасніших обчислювальних технологій при розробці IT-систем управління водними ресурсами.Основним продуктом компанії є модульне програмне середовище, яке охоплює практично всі аспекти управління міськими ресурсами води. Це всеохоплююча, гнучка геоінформаційна система , база знань та інструмент адміністрування міського управління водними ресурсами, що дозволяє повністю зв'язати гідрологічне та гідравлічне моделювання, симуляцію та оцінку водних інфраструктур, таких як каналізаційні системи, постійні поверхневі стоки (в т.ч. річки та малі труби стоку води), а також штормові водоводи та повеневі каналізації, тимчасові техногенні та природні водотоки та зони утримання поверхні у міських та сільських районах. Під час залучення до попереднього німецького національного дослідницького проекту, програмне забезпечення було розширено шляхом моделювання можливостей для децентралізованого обладнання для відновлення та переробки води, енергії та матеріалів (наприклад, поживних речовин, органічних речовин, біогаз та ін.) з потоку стічних вод. Таким чином, система є ідеальною платформою для наукового аналізу, оцінки та оновлення систем санітарії в поєднанні з мережами водопостачання, а також для дослідження інфраструктури мереж в цілому для вирішення майбутніх суспільних проблем, таких як зміна клімату та демографічні тенденції. Також може бути здійснено планування санітарної та інфраструктури водопостачання для нових районів. Основні програмні продукти постійно розширюються та оновлюються - нові розробки часто є результатом участі компанії у дослідницькій діяльності.

Компанія шукає координатора проекту або консорціуму, який бажає подати пропозицію за підпроектами H2020 CE-SC5-04-2019 за напрямками:

 1. Симбіоз між промисловістю та водопостачанням;
 2. Широкомасштабні програми з багатьма водокористувачами у різних відповідних масштабах;
 3. Інша програма ЄС, що стосується води, управління водними ресурсами та інфраструктуру каналізації / водопостачання.

Компанія прагне приєднатись до консорціуму як повноправний партнер, відповідальний за моделювання та симуляцію, розробку та використання програмного забезпечення, а також, де це можливо, розробку методів.

Деталі Ви можете дізнатись звернувшись за тел. (044) 525 98 41 або написавши нам листа на ел.пошту een.network.ukraine@gmail.com

Німецький дослідницький інститут розробив рішення для топографічного вимірювання поверхні стовбура дерева з визначенням кривизни

Німецький дослідницький інститут розробив рішення для топографічного вимірювання поверхні стовбура дерева з визначенням кривизни

Німецький дослідницький інститут розробив рішення для топографічного вимірювання поверхні стовбура дерева з визначенням кривизни. Для цього кілька ультразвукових датчиків записують необхідні дані, які програмне забезпечення поєднує в "повну картину сканування". Це дозволяє отримати достовірну інформацію про якість і вартість деревини. Інститут шукає ліцензіатів.

Німецький науково-дослідний інститут розробив рішення, яке дозволяє визначити якість деревини безпосередньо під час вирубки та розрізання. Самохідні комбайни дозволяють зрізати дерево, знімати штам і розрізати стовбур на шматки потрібної довжини.Однак не тільки довжина, але й об'єм і особливо повний контур важливі для продажу та аналізу якості деревини.Для кращого аналізу якості дослідники інституту розробили поліпшений агрегат на обробній головці комбайна. Це дозволяє вперше здійснити топографічне вимірювання або повний контур вимірювання та визначення кривизни. Це дозволяє отримати достовірну інформацію про якість і вартість деревини, навіть під час збору деревини.Всі ці виміри можна визначити за допомогою головки комбайна. Ця технологія вже запатентована у Німеччині.

Інститут дослідницького інституту шукає ліцензіатів, зацікавлених у розробці та виробництві головки для обробки комбайнів на основі запропонованої технології.

Деталі Ви можете дізнатись звернувшись за тел. (044) 525 98 41 або написавши нам листа на ел.пошту een.network.ukraine@gmail.com

Великий британський виробник безалкогольних напоїв шукає нові способи диференціювання свого представництва на ринку газованої води

Великий британський виробник безалкогольних напоїв шукає нові способи диференціювання свого представництва на ринку газованої води

Великий британський виробник безалкогольних напоїв шукає нові способи диференціювання свого представництва на ринку газованої води задопомогою нових концептуальних технологій, які, можуть бути пов'язані з такими елементами: смаком, водою, бульбашками або упаковкою. Компанія шукає виробників та наукові організації,що розробляють такі рішення, в т.ч. на ранньому етапі,для технічного співробітництва, ліцензування та комерційної угоди з технічною допомогою.

Британська гілка міжнародного виробника безалкогольних напоїв шукає нові технології, що дозволяють диференціювати асортимент продукції серед газованих напоїв. Перехід від традиційних газованих напоїв акцентується на якості води та використанні натуральних ароматизаторів (наприклад, цитрусових) з мінімальним вмістом калорійних продуктів, але споживачі зараз більш вимогливі та шукають бренди з вагомими причинами для покупки. Компанія прагне додати наступне покоління продуктів у цю категорію, і тому активно шукає інноваційні технології, які дозволяють їм диференціювати цей тісний сектор. Зростаюча потреба споживача повинна зрозуміти, складові інгредієнти, як вони обробляються, та які вигоди можна отримати від продукту, що дозволяє клієнту використовувати нові технології таким чином,як це було раніше неможливо. Таким чином, компанія прагне знайти інноваційні інгредієнти, нові технології обробки та концепції продукту, що дасть змогу змінити ситуацію на ринку ароматизованих газованих вод. Продукти компанії продаються в великому обсязі у всьому світі, що забезпечує відмінний шлях прискорення впровадження нового інноваційного рішення на цей ринок.

Розробки на ранній стадії будуть розглядатися з метою довгострокового партнерства. Компанія має ресурси для подальшого розвитку та запуску на ринок. Компанія шукає виробників та наукові організації,що розробляють такі рішення, в т.ч. на ранньому етапі,для технічного співробітництва, ліцензування та комерційної угоди з технічною допомогою.

Деталі Ви можете дізнатись звернувшись за тел. (044) 525 98 41 або написавши нам листа на ел.пошту een.network.ukraine@gmail.com

Македонська компанія пропонує інтелектуальні вимірювальні пристрої для прогнозування та активного управління фотоелектричними системами

Македонська компанія пропонує інтелектуальні вимірювальні пристрої для прогнозування та активного управління фотоелектричними системами

Македонська компанія пропонує інтелектуальні вимірювальні пристрої для прогнозування та активного управління фотоелектричними системами. Рішення вимірює рівень опромінення, температуру та вологість з більшою точністью та використовує спеціальні алгоритми та історичні дані для моделювання прогнозів. Дані доступні в Інтернеті та в мобільному додатку в режимі реального часу. Компанія шукає партнерів для угоди про технічне співробітництво та комерційної угоди з технічною допомогою.

Пристрій складається з апаратної і програмної частин. Апаратні засоби мають три датчика реєстратор даних / передавач, батарею і невеликі фотоелектричні елементи для самостійного живлення. Верхня частина пристрою - це регульована головка, на якій розміщений піранометр. Функцією головки є регулювання кута датчика для імітації розміщення реальних панелей ПВ. Датчик / передавач даних - це плата керування з вбудованими функціями WiFi / GSM. Програмне забезпечення складається з моделей прогнозування виводу та веб-інтерфейсу. Установка пристрою проста, з урахуванням позиціонування пристрою в аналізованому місці та регулювання верхньої голівки до заданого оптимального кута. Далі пристрій збирає та передає дані на сервер, де проводиться аналіз. Після встановленого періоду (від 3 до 12 місяців, залежно від потреб клієнтів), підготовлюєтья докладний техніко-економічний аналіз енергетичного потенціалу місцевості.

Македонська компанія розробила повнофункціональний прототип і в даний час потребує додаткового досвіду для вдосконалення конструкції пристрою. У зв'язку з цим розглядається угода про технічне співробітництво, що дозволяє спільно розвивати технічні аспекти рішення та подальшу експлуатацію вдосконаленого пристрою на користь обох сторін. Крім того, рішення пропонується партнерам, зацікавленим у комерційній угоді з технічною допомогою, що полегшує просування технології задопомогою македонської компанії. Потенційні партнери зможуть забезпечити своїм клієнтам інноваційну, інтелектуальну систему для точного розрахунку очікуваного обсягу виробництва та рентабельності інвестицій, що дозволить приймати зважені рішення та мінімізувати ризики.

Деталі Ви можете дізнатись звернувшись за тел. (044) 525 98 41 або написавши нам листа на ел.пошту een.network.ukraine@gmail.com

Іспанська компанія розробила та комерціалізувала сонячну панель другого покоління PVT

Іспанська компанія розробила та комерціалізувала сонячну панель другого покоління PVT

Іспанська компанія розробила та комерціалізувала сонячну панель другого покоління PVT, яка виробляє теплову та електричну енергію на тому ж модулі. Компанія шукає партнерів для підписання комерційної угоди з технічною допомогою, науково-дослідницької угодои або угоди про технічне співробітництво для комерціалізації та постійного вдосконалення панелей.

В результаті проведених досліджень і розробок компанія розробила та розробила ПВТ-панель другого покоління, здатну виробляти теплову та електричну енергію на тому ж модулі, що має більш високу теплову продуктивність, ніж прямі конкуренти. Ця краща продуктивність пов'язана з використанням технології прозорої ізолюючої обкладинки, інноваційної системи покриття, яка вже запатентоване компанією, яке максимізує теплову ефективність при високих температурах. Цей тип панелі виробляє на 40% більше енергії, ніж звичайні сонячні паанелі: PV модулі + термозварювач. Ця панель другого покоління включає в себе прозоре теплоізоляційне покриття на передній панелі пристрою, яке в поєднанні з задньою ізоляцією сприяє зменшенню тепловіддачі, що покращує продуктивність. В результаті панель представляє одну з найкращих теплових характеристик серед модулів PVT, що наразі доступні на ринку. Фотоелектрична частина також збільшена завдяки ефекту охолодження, що забезпечується теплообмінною рідиною, що зменшує робочу температуру фотоелемента та покращує вироблення електроенергії до 15% порівняно з традиційними панелями ПВТ. Виходячи з цього, це спеціально рекомендується в місцях з обмеженнями на простір або споживання води. Приклади ідеальних застосувань - це готелі, спа, лікарні або промислові підприємства з низькотемпературною водою. Поєднання модулів PVT з іншими енергетичними технологіями, такими як теплові насоси або абсорбційні блоки, також є перспективою для опалення та охолодження житлових будинків.

Компанія має спроможність проектувати, розробляти та випускати існуючі та нові моделі панелей PVT. Ці моделі можуть включати різні матеріали або конфігурації, спеціально розроблені для задоволення конкретних вимог користувачів.В даний час компанія шукає партнерів, зацікавлених у технології. Компанія хоче покращити та оптимізувати запропоновану технологію за комерційною угодою з технічною допомогою, угодою про технічне співробітництво та угодою про співробітництво в галузі досліджень. Компанія також відкрита для участі в європейських проектах.

Деталі Ви можете дізнатись звернувшись за тел. (044) 525 98 41 або написавши нам листа на ел.пошту een.network.ukraine@gmail.com

Грецька компанія розробила інноваційне рішення, перетворюючи звичайну гавань на 'розумну'

Грецька компанія розробила інноваційне рішення, перетворюючи звичайну гавань на "розумну"

Грецька компанія розробила інноваційне рішення, перетворюючи звичайну гавань на "розумну". Компанія надає цифрову платформу для обслуговування яхтингових спільнот у всьому світі. Рішення може бути досконалим супутником для пасажирів та капітанів через такі функції, як електронне бронювання, допомога в навігації та паркуванні, а також мобільні інструкції для прилеглих прибережних районів. Клієнт шукає корабельні гавані та малі порти, для комерційної угоди з технічною допомогою.

Рішення,яке надається грецькою компанією, є веб-застосунком для мобільних пристроїв і поєднує в собі різні технології та сервіси з потужною платформою, в якій розміщується кілька яхтових причалів, що зв'язують їх з яхтинговим співтовариством.

Пропонуються наступні найсучасніші технології:

 • Встановлення у пристані багатоцільової групи датчиків для моніторингу стану причалів, вимірювання рівня моря та якості води та спостереження за погодними умовами.
 • Хмарна інфраструктура використовується для обслуговування великої кількості причалів, що забезпечує максимальну масштабованість та доступність системи, надання послуг у режимі реального часу та розширені функції керування.
 • Цінова регламентація та інтерактивні послуги електронного бронювання надаються через мобільний додаток або веб-сайт, підтримуючи відбір причалу відповідно до уподобань (ціновий діапазон, період, спеціальні пропозиції) та відстеження запитів на бронювання.

Компанія шукає пристані, які зацікавлені в встановленні запропонованого рішення. Партнер повинен надавати доступ до пристані та підтримувати встановлення системи (сітки датчиків). Компанія шукає партнерів для комерційної угоди з технічною допомогою.

Деталі Ви можете дізнатись звернувшись за тел. (044) 525 98 41 або написавши нам листа на ел.пошту een.network.ukraine@gmail.com

Турецька R&D компанія, яка спеціалізується на розробці освітнього програмного забезпечення пропонує свої технології, що робить освіту більш ефективною та розважальною за допомогою комп'ютерних навчальних рішень.

Турецька R&D компанія, яка спеціалізується на розробці освітнього програмного забезпечення пропонує свої технології, що робить освіту більш ефективною та розважальною за допомогою комп'ютерних навчальних рішень.

Турецька R&D компанія, яка спеціалізується на розробці освітнього програмного забезпечення пропонує свої технології, що робить освіту більш ефективною та розважальною за допомогою комп'ютерних навчальних рішень.Також компанія пропонує індивідуальні рішення для організацій, спрямовані на зниження витрат на навчання та надання послуг.

Для електронного навчання та M-learning контент, представлений у формі, сумісній з SCORM (Спільна змінна об'єктна довідкова модель) та IMS (Система управління інформацією), може використовуватися в системах керування вмістом з відкритим вихідним кодом. Таким чином, інші переваги, такі як форуми, зберігання файлів, словник, чат, тестування та опитування, пропонуються безкоштовно разом із підтримкою 70 мов.

Інноваційні рішення компанії:

 • Е-навчання та M-навчання: підтримка свіжості та оновлюваності знань працівників, де це необхідно, і проведення навчання нових працівників, електронне навчання може здійснюватися без обмежень часу та місця, усуваючи необхідність збираючи персонал разом, таким чином заощаджуючи витрати на залі, класі та проживанні.
 • Програми IOS та Android: вони містять Apple-IOS Developer Certificate та інформаційний носій, який містить основну інформацію для працівників.
 • Відеоконференції та віртуальний клас: Системи відеоконференцій з відкритим кодом використовуються для синхронного навчання та інтегровані з системою управління навчанням протоколами SSO (Single Sign-on).
 • 3D-моделювання та анімація: 3D-моделі та анімації, що використовуються в навчальному матеріалі, також надаються окремо для навчання або для різних цілей.
 • Освіта та консалтинг: для підвищення знань, вмінь та досвіду працівників, підготовки та подання працівниками інформації про подальші технологічні оновлення програм підвищення кваліфікації.
 • Веб дизайн.
 • "" ELETS "": Проект ""Передача досвіду та нагляд"" (ELETS) - розробка методів, які дозволять виявити напрацьовані знання кваліфікованого персоналу, які зазвичай отримуються протягом тривалого періоду часу, а потім передачи цих знань менш досвідченим.

Для комерційних угод з технічною допомогою для подальшого впровадження для здійснення торговельної діяльності з технічною реалізацією. Також вони можуть впроваджувати свої технологічні рішення в нові потреби технології з компаніями.

Компанія шукає установи та компанії, які мають потребу в освітніх рішеннях та рішеннях передачі знань.Підприємство пропонує свої технології за комерційними угодами із технічною допомогою для подальшого їх впровадження. Компанія готова співпрацювати у рамках інтеграції, розробки та консультаціях щодо технологій.

Деталі Ви можете дізнатись звернувшись за тел. (044) 525 98 41 або написавши нам листа на ел.пошту een.network.ukraine@gmail.com

Невелика італійська компанія, розташована в регіоні Трентіно , спеціалізується на виробництві дорожніх знаків.

Невелика італійська компанія, розташована в регіоні Трентіно , спеціалізується на виробництві дорожніх знаків.

Невелика італійська компанія, розташована в регіоні Трентіно , спеціалізується на виробництві дорожніх знаків.Компанія пропонує цифровий друк на світловідбивному матеріалі з напівпрозорими чорнилами, що відбиває сонячне світло.Компанія шукаєпартнерів для співпраці в рамках надання послуг для виробників дорожніх знаків у країнах Східної Європи.

Компанія пропонує цифрове друкарське обслуговування на світловідбивному матеріалі з напівпрозорими чорнилами, що дозволяє відбивати сонячне світло. Ця технологія робить дорожні знаки більш помітними, особливо вночі, і зобов'язує виробників використовувати і друкувати дорожній знак лише на одній плівці (без перекриття) замість використання фільмів двох шарів.Ця технологія економічніша та запобігає забрудненню довкілля.Таким чином, кінцевий продукт, цифровий друкований дорожній знак, складається лише з одного шару відбивного матеріалу, який може бути вирізана за формою відповідно до потреб клієнта.Робочий процес цифрового друку повністю автоматизований, щоб зменшити людський фактор та оптимізувати використання матеріалів.

Ця технологія має багато інноваційних аспектів:

 • цифровий друк дозволяє виробникам дорожніх знаків застосовувати на підкладці екранований друкований лист без перекриття інших плівок;
 • цифровий друк придатний для виробництва дорожних знаків з різною графікою;
 • будь-який вид дорожніх знаків можна роздрукувати: знаки напрямку, інформаційні знаки, попереджувальні знаки та багато інших.
 • скорочення витрат та оптимізація ресурсів: друкуючи все на тому ж тлі, не потрібно купувати різні перекриваючі плівки;
 • достовірність: графіка сертифікована і може триматися до 7, 10 або 12 років;
 • швидке виробництво: кожен дорожній знак є односкладовим, не потрібно збирати різні частини.

Компанія шукає партнерів виробників дорожніх знаків, розташованих у країнах Східної Європи.Потенційним партнером є виробник дорожніх знаків, зацікавлений у зниженні виробничих витрат та збереженні високоякісних продуктів.Компанія пропонує себе як партнера з глибокими знаннями нової технології в галузі виробництва дорожніх знаків. Компанія може запропонувати свої специфічні технологічні послуги та підтримувати клієнта як з передпродажною, так і післяпродажною допомогою.

Деталі Ви можете дізнатись звернувшись за тел. (044) 525 98 41 або написавши нам листа на ел.пошту een.network.ukraine@gmail.com

Литовське підприємство, що спеціалізується на робототехніці, пропонує рішення для комп'ютерного зору для професійних додатків.

Литовське підприємство, що спеціалізується на робототехніці, пропонує рішення для комп'ютерного зору для професійних додатків.

Литовське підприємство, що спеціалізується на робототехніці, пропонує рішення для комп'ютерного зору для професійних додатків. Ця компанія розробила модуль комп'ютерного бачення, який забезпечує зображення високої чіткості, точні вимірювання глибини навколишнього середовища та може розрізняти об'єкти в режимі реального часу.

Нове покоління робототехнічних додатків сильно залежить від здатності збирати, організовувати та інтерпретувати навколишні візуальні дані в режимі реального часу, щоб стежити за ситуацією та діяти безпечно і адекватно. Компанія розробляє унікальний комп'ютерний модуль зору для найбільш складних додатків, включаючи автономне керування транспортним засобом, аерофотозйомки, запобігання аварій, безпеки та нагляду. Система має вбудовану стереокамеру - 2,8 мм, f / 2,0 та потужний GPU NVIDIA Jetson центральний процесор, який не тільки забезпечує стереоорієнтацію, але також може виконувати довільну обробку отриманих зображень для кожної конкретної програми . Цей модуль забезпечує як високий, так і низький рівень доступ до пристрою: від керування загальними параметрами (відеорежим, частотою кадрів, експозицією та ін.) для обчислень кожної точки у 3D (корисно для візуальної локалізації, виявлення перешкод та планування шляху автономного транспортного засобу) і виявлення відповідних особливостей середовища (дерева, автомобілі, обличчя тощо) в діапазоні 50 м, у порівнянні зі стандартними можливостями близько 10 метрів, що пропонують інші компанії. Це рішення нового покоління буде доступним як окремий стандартний продукт для тих, хто потребує розширених сенсорних можливостей для своїх безпілотних машин.

Переваги інновації:

 • Модуль комп'ютерного зору, запропонований литовською компанією, значно дешевший, легший і менш енергозатратний, ніж звичайна технологія 3D LIDAR, що використовується сьогодні в автономних роботах навігації та сенсорування об'єктів.Сучасні “лідарки” сьогодні - все ще досить дорогі пристрої, які не можуть обробляти зображення традиційних відеокамер.
 • Стандартна версія технології оптимально підходить для вимірювання глибини 3D в робочому режимі або навігації при високій швидкості руху як у приміщенні, так і на вулиці.
 • Ідеально підходить для програм роботів, оскільки технологія підтримує обробку зображень на низькому та високому рівні обробки зображень, залишаючи основні обчислювальні ресурси робота для навігації та інших завдань.

Литовська компанія шукає партнерів та інвесторів та спеціалізованих дистрибуторів робототехніки зацікавлених у комерційній угоді. Компанія також зацікавлений в співпраці, з компаніями ,що спеціалізуються в робототехніці та суміжних технологіях, в яких можна реалізувати комп'ютерний модуль зору.

Деталі Ви можете дізнатись звернувшись за тел. (044) 525 98 41 або написавши нам листа на ел.пошту een.network.ukraine@gmail.com

Німецький центр досліджень навколишнього середовища розробив метод та пристрій для впливу на біологічні, хімічні та фізичні параметри обробки твердих речовин за допомогою електромагнітних та електричних полів різної частоти.

Німецький центр досліджень навколишнього середовища розробив метод та пристрій для впливу на біологічні, хімічні та фізичні параметри обробки твердих речовин за допомогою електромагнітних та електричних полів різної частоти.

Німецький центр досліджень навколишнього середовища розробив метод та пристрій для впливу на біологічні, хімічні та фізичні параметри обробки твердих речовин за допомогою електромагнітних та електричних полів різної частоти. Науково-дослідний центр шукає партнерів у галузі практики рекультивації, оптимізації та адаптації до конкретних потреб для технологічного співробітництва та комерційної угоди з технічною допомогою.

Німецький центр є одним із провідних науково-дослідних установ світу в галузі екологічних досліджень. Очищення твердих речовин, що містять шкідливі для навколишнього середовища речовини, набуло значущості протягом останніх 100 років через не тільки більш широке розповсюдження, але також через збільшення спектру забруднювачів, таких як, наприклад, органічні розчинники, мінерали нафтові вуглеводні та гербіциди. Особливо складними є змішані забруднення, наприклад, важких металів та вуглеводнів.Задопомогою відомих методів у цій галузі неможливо поєднати різні теплові та нетермічні ефекти електромагнітних та електричних полів незалежно один від одного та в оптимальному стані. Крім того, неможливо підігріти дуже забруднені шари в грунтових шарах і твердих матеріалах або адаптувати процедуру під час процесу. Метод застосовується за допомогою електромагнітних та електричних полів різної частоти, що відрізняються покращеною керованістю оптимальних біологічних, хімічних та фізичних параметрів очікуваної рекультивації та поліпшення просторової дії конкретних ефектів.

Центр шукає партнерів з відпвідної галузі для подальшої розробки та впровадження технології в рамках угоди про технічне співробітництво, а також для реалізації методу у продукі за комерційною угодою з технічною допомогою.

Деталі Ви можете дізнатись звернувшись за тел. (044) 525 98 41 або написавши нам листа на ел.пошту een.network.ukraine@gmail.com

Німецьке мікропідприємство, розробило 3D-принтер з системою електромагнітної зміни друкувальних головок.

Німецьке мікропідприємство, розробило 3D-принтер з системою електромагнітної зміни друкувальних головок.

Німецьке мікропідприємство, розробило 3D-принтер з системою електромагнітної зміни друкувальних головок. Компанія планує перевессти свій прототип у виробництво та вивести його на ринок.

Розроблена система дозволяє повністю автоматично змінювати окремі головки друку під час процесу друку. Таким чином, єдиний повнометалевий екструдер може автоматично змінюватися однією з друкованих головок, розташованих за межами області друку - у так званій станції для друкувальної голівки. Таким чином, ця система дозволяє необмежено використовувати кілька друкарських головок, одночасно уникаючи зменшення розміру друку.Крім того, пропонує високий рівень гнучкості - від багатокольорового друку до комбінацій різних матеріалів - з постійною надійністю процесу та мінімальними витратами часу установки.

Переваги та інновації:

 • Гнучкість у розмірах області друку, кількість друкувальних голівок, розмір форсунок тощо.
 • Використання декількох друкарських голівок із зменшеним часом встановлення
 • Багатокольоровий друк
 • Використання різних матеріалів, сумісних з FFF-методом
 • Сглажене, спокійне і точне друкування
 • Більш компактна конструкція 3D-принтера

Компанія шукає партнерів, які добре зарекомендували себе та активно працюють на ринках 3D-друку та мають неабиякий досвід у технологіях 3D-друку. Партнер повинен мати змогу взяти на себе виробничий процес, а також пропагувати продукт на ринку з подальшою технічною підтримкою. Компанія також розглядає ліцензування технології.

Деталі Ви можете дізнатись звернувшись за тел. (044) 525 98 41 або написавши нам листа на ел.пошту een.network.ukraine@gmail.com

Німецька компанія, що спеціалізується на обробці космічних та бортових даних щодо енергетики, розробила технологію, яка використовує повітряні нічні знімки для планування вуличного освітлення.

Німецька компанія, що спеціалізується на обробці космічних та бортових даних щодо енергетики, розробила технологію, яка використовує повітряні нічні знімки для планування вуличного освітлення.

Німецька компанія, що спеціалізується на обробці космічних та бортових даних щодо енергетики, розробила технологію, яка використовує повітряні нічні знімки для планування вуличного освітлення. Перевагами технології є енергозбереження, більша безпека для погано освітлених районів та зменшення світлового забруднення.

Вуличні ліхтарі споживають величезну кількість енергії. Таким чином, місто чи муніципалітет можуть отримати користь від ефективного використання та розміщення громадського освітлення і єфективно запобігати світловому забрудненню. Тому місто чи муніципалітет можуть отримати користь від ефективного використання та розміщення громадського освітлення. З іншого боку, містам цікаво дізнатись, де публічні місця погано освітлені, у цих місцях зазвичай підвищена кількість злочинних факторів або небезпечних дорожньо-транспортних ситуацій .Під час нічного польоту відбувається аерофотозйомка з світлочутливою камерою. Карта відкалібрована за допомогою вимірів яскравості, виконаних на місцевості, і створюється історія абсолютних значень яскравості в Канделах / м².Світлові карти, є важливим інструментом для міст та муніципалітетів щодо:

 • Економія енергії: визначення надмірного або неефективного освітлення та потенційної економії;
 • Безпеки: позиціонування погано освітлених ділянок, що може призводити до посилення злочинності та небезпеки дорожнього руху;

Щоб дозволити легко інтерпретувати світлові карти, німецька компанія зазвичай створює два види карт, що базуються на європейських принципах громадського освітлення (EN 13201): ""карта надмірної експозиції"" та ""карта класифікації "". Карта ""надмірної експозиції"" вказує на перебільшені зони освітлення. ""Карта класифікації "" зосереджується на областях, в яких відсутньє світлове забруднення, тому можна зробити різницю між різними класами освітлення та значеннями яскравості, що відображаються різними кольорами. Для кожної зони в публічному просторі можна визначити, чи відповідає рейтинг класу на карті потрібного класу. Якщо значення яскравості занадто високе, то в цьому місці можна зберегти енергію. Якщо значення яскравості занадто низьке, це може понизити рівень безпеки.

Можливими партнерами є державні політичні установи у муніципалітетах або регіонах, власники великих приватних об'єктів, що займаються дослідженням блискавок, або відповідні постачальники послуг щодо енергоспоживання. Планується інтеграція системи відображення в існуючі структури моніторингу або її використання в рамках стратегічних рішень. Компанія також зацікавлена у подальшому розвитку своїх служб світового картографування в межах дослідницьких проектів ЄС спільно з компаніями-партнерами, які працюють у цій галузі.

Деталі Ви можете дізнатись звернувшись за тел. (044) 525 98 41 або написавши нам листа на ел.пошту een.network.ukraine@gmail.com

Електронний бортовий журнал

Електронний бортовий журнал

Швейцарська компанія у співпраці з космічними агентствами розробила інноваційний електронний бортовий журнал для промислових операцій. Запропоноване рішення швидше, ніж традиційні рукописні бортові журнали, і включає в себе інноваційні можливості взаємодії та можливості відстеження.

Цей продукт має сучасний інтерфейс користувача та інтегрує розширені можливості співпраці. Інтерфейс користувача розроблений з підтримкою та зворотним зв'язком реальних операторів, і включає в себе ярлики та засоби для прискорення частих і повторюваних завдань.

Функції співпраці відповідають зростаючій потребі організацій для:

 • Запуску дискусій навколо конкретної події, щоб збору важливої інформації, яка буде використовуватися в процесі аналізу.
 • Обміну з колегами записами про аномальні або неоднозначнимі ситуації.
 • Додавання контекстної інформації, щоб допомогти зрозуміти ситуацію.
 • Бути в курсі останніх подій з будь-якої проблеми.

Цей інноваційний бортовий журнал пропонує кілька функцій, які підтримують співпрацю між коллегами та мають інтуїтивно зрозумілий і продуктивний користувальницький інтерфейс:

 • Записи журналу з міткою часу, автором, важкістю, типом та групою, щоб покращити класифікацію та релевантність.
 • Шаблони та готові послідовності, щоб заощадити час під час звичайних операцій та уникати ручних помилок.
 • Додатки та спільні коментарі, щоб надати контекстну інформацію для подальшого аналізу.
 • Повне відстеження з урахуванням виправлень та оглядових рішень, дотримання якісних процедур.
 • Можливості багаторазового журналювання, щоб організувати ваш журнал реєстрації відповідно до вашої організації.
 • Різні перегляди веб-перегляду: за день, остання зміна, тощо.
 • Пошук та фільтрування журналів, збереження та повторне використання фільтрів.
 • Налаштовані RSS-канали та повідомлення електронною поштою.

Продукт існує на веб-сайті та у мобільнії версії, а його сервісний та модульний дизайн робить його універсальним та зручним у будь-якій існуючій інфраструктурі.Ця технологія розроблена для роботи в космічній галузі, де працюють цілодобово, у широкому діапазоні режимів роботи. В даний час він підтримує 10 європейських місій, в яких беруть участь 30 космічних апаратів.

 • Ліцензування: стратегічне партнерство з компанією в іншій галузі, крім космічної, які готові ліцензувати та інтегрувати рішення в межах свого профілю, наприклад журнал може бути необов'язковим модулем у вигляді рішення під ключ для системи управління виробничою лінією.
 • Угода про технічне співробітництво або комерційна угода з технологічною допомогою: потенційні користувачі в іншій галузі, крім космічної, які будуть зацікавлені в використанні журналу ведення бухгалтерського обліку для своїх операцій, і будуть готові надавати компанії записи нетривіальних ситуацій та сценаріїв, що стосуються їх специфічної галузі.

Деталі Ви можете дізнатись звернувшись за тел. (044) 525 98 41 або написавши нам листа на ел.пошту een.network.ukraine@gmail.com

Дослідницький центр з Литви шукає компанії у галузі електроніки, які зацікавлені у заземлених з'єднувальних пристроях або електроніці на скляних поверхнях

Дослідницький центр з Литви шукає компанії у галузі електроніки, які зацікавлені у заземлених з'єднувальних пристроях або електроніці на скляних поверхнях.

Дослідницький центр з Литви шукає компанії у галузі електроніки, які зацікавлені у заземлених з'єднувальних пристроях або електроніці на скляних поверхнях. Центр може запропонувати нову технологію, економічно ефективну (у порівнянні з найсучаснішими технологіями) для формування електронних схем як на поверхні пластику, так і на склі. Компанія шукає партнера для технічного співробітництва, співробітництва в галузі розробки або ліцензування.

Компанія розробила селективну активацію поверхні, індуковану лазером, - нову технологію написання електронних схем безпосередньо на полімерах шляхом модифікування поверхоневих властивостей лазером. Формовані з'єднувальні пристрої - термопластичні деталі з вбудованою формою з інтегрованою електронікою - забезпечують економію матеріалу, ваги та витрат шляхом інтеграції електронних схем безпосередньо в полімерні компоненти. Лазери можуть писати схеми безпосередньо модифікуючи поверхню полімерів. Активування селективної поверхні, індукованої лазером, є триступеневим процесом: перша - модифікація поверхні лазером; друга - хімічна активація модифікованих ділянок; і останній крок - металеве нанесення без електролізу. Нова технологія забезпечує швидкість лазерного друку до 4 м / с, і, отже, просторовий шаблон гальваніки залишається вузьким на 25 мкм.Вибіркова активація поверхні, індукована лазером, є економічно ефективним методом покриття полімерів. Технологія прямого структурування лазера, яка здатна металізувати тільки пластмаси з спеціальними домішками, необхідними для процесу нанесення покриттів, в даний час є сучасною технологією виробництва лінійних сполук. Вибіркова активація поверхні, індукована лазерною технологією, може застосовуватися для стандартних пластмас, без спеціальних добавок. Ще однією перевагою селективної активації поверхні, індукованої лазерною технологією на сучасному рівні, є те, що на механічні властивості пластикових матеріалів не впливає величезна кількість спеціальних добавок.

Компанія шукає партнерство за угодою про технічну та науково-технічну співпрацю, партнера по конкретному проекту, який хотів би отримати цю технологію. Крім того, компанія рада розвивати партнерство за ліцензійною угодою на технологію.

Деталі Ви можете дізнатись звернувшись за тел. (044) 525 98 41 або написавши нам листа на ел.пошту een.network.ukraine@gmail.com

Розробка сенсорних сидінь для автомобілів для вимірювання та аналізу фізичного стану водія. (Корея)

Корейське МСП, що спеціалізується на виробництві каркасів та компонентів для автомобілів, готує проектну пропозицію в рамках програми EUREKA. Пропозиція щодо проекту R & D полягає у розробці сенсорних сидінь для автомобілів для вимірювання та аналізу фізичного стану водія. Компанію або інститут з досвідом роботи з технологією сенсорів запрошують приєднатися до консорціуму для співпраці в галузі R & D.

Тип шуканого партнера: компанія чи науково-дослідний інститут.

 • - сфера діяльності потенційного партнера: охорона здоров'я, електронні компоненти, сенсорні технології.
 • - завдання, що необхідно буде виконувати: розробка сенсорної технології, технології шумопоглинання, системи аналізу фізичної інформації.

Корейська компанія бажає розробити сенсорні вбудовані автомобільні сидіння, які б мали інноваційні технології, які виміряють параметри фізичного стану здоров'я, такі як частота серцевих скорочень, дихання та рівень стресу водія. Компанія прагне співпрацювати з партнером, який має сенсорну технологію та технологію зменшення шуму, а також функцію аналізу фізичного стану водія.

Завдяки своїм професійним ноу-хау у виробництві автомобільних деталей, компанія здатна переробляти конструкцію каркаса сидіння разом із сенсорною системою. Компанія має достатньо обладнання для виробництва та випробувань прототипів. Компанія наразі знаходиться на етапі концептування цього сенсорного вбудованого сидіння для автомобілів, і процесі написання пропозиції. Як згадувалося вище, компанія прагне співпрацювати з партнером, який має сенсорну технологію, включно з функцією погашення шуму та функцією аналізу фізичного стану водія. Мета розвитку технологій для кожної фази полягає в наступному:

 1. Крок 1. Розробка технології вимірювання та аналізу інформації фізичного стану, таких як частота серцевих скорочень, дихання та рівня стресу.
 2. Крок 2: Менш, ніж 10% частоти помилок вимірювання дихання та частоти серцевих скорочень у стані швидкості руху швидкісних автомагістралей 90 ~ 100 км, а також температури -40°C~ 95°C.
 3. Крок 3: Менш, ніж 10% частоти помилок фізичного аналізу під час дорожнього руху в умовах швидкого прискорення, швидкого уповільнення та нерівної поверхні дороги тощо.
 4. Крок 4: Виробництво прототипу та оцінка продуктивності.

Усі кого цікавить ця пропозиція пишіть мені будь ласка на e-mail: fesenko.olena@gmail.com

Переглянути профіль

Метод визначення порогу лазерної абляції твердого матеріалу. (Болгарія)

Болгарська дослідницька група винайшла та розробила новий метод визначення порогу лазерної абляції в твердих матеріалах. Це застосовується в електроніці, машинобудуванні, приладобудуванні та дослідженні, таких як осадження тонких плівок лазером, модифікація лазерних поверхонь, обробка лазерних матеріалів, лазерна індукована плазмова спектроскопія тощо. Підприємства та організації в цих галузях шукають для ліцензування, науково-технічного співробітництва, комерційних угод.

Переглянути профіль

Французький офіс з трансферу технологій пропонує систему покращення кавітаційних ефектів у різних промислових процесах (Франція)

Французький TTO (Управління з питань трансферу технологій) діє від імені відкритої публічної лабораторії Паризького регіону, який розробив новий пристрій для поліпшення кавітаційного ефекту в різних галузях, як харчова промисловість, космектика або біотехнологічний процес (серед іншого). Ця нова механічна техніка може збільшити об'ємну ємність фактичних утронних пристроїв.

Французький державний науково-дослідний центр шукає партнерів для технічного співробітництва, ліцензії чи договору про співпрацю в галузі досліджень.

Переглянути профіль

Антимікробні тверді органічні речовини. (Франція)

Французька лабораторія розробила нові антимікробні блокові співполімери, щоб отримати кращу ефективність, уникнути розвитку протипоказаного антибіотиків і не мати жодних побічних ефектів, що суперечать існуючим полімерам. В даний час вони шукають промислових партнерів, зацікавлених у ліцензуванні технологій та співробітництві в галузі НДДКР (можливе співфінансування дозрівання технологій).

Переглянути профіль

Програмне забезпечення для віртуального проектування та оптимізації матеріалів та пристроїв Organic Electronics (OE) (Німеччина)

Німецьким МСП розроблено просте у використанні та налаштовуванні програмне забезпечення для безпараметричного моделювання інтелектуального пристрою в Organic Electronics. Це забезпечує віртуальний дизайн, дозволяючи дослідникам оптимізувати сполуки та пристрої на комп'ютері, зменшуючи експериментальні випробування та зусилля на помилках, а отже - час і витрати на розробку. МСП шукає ліцензійні та комерційні угоди з технічною допомогою промислових партнерів, зацікавлених в включенні віртуального дизайну у свій науково-дослідний процес.

Переглянути профіль

Новий спосіб викликати перепрограмування соматичних клітин у кортико-хребетних нейронів. (Франція)

Французька лабораторія розробила унікальний метод індукції трансформації клітин у кортикоспинальні моторні нейрони in vitro та in vivo.

Процес функціональної реабілітації після інсульту або з пацієнтами, що страждають нейродегенеративними захворюваннями, може бути функціонально покращено шляхом регенерації кортикоспинального моторного нейрону.

В даний час вони шукають промислових партнерів, зацікавлених у ліцензуванні технологій та співробітництві в галузі НДДКР (можливе співфінансування).

Переглянути профіль

Новий метод сегментації органів для магнітно-резонансної томографії (MRT) (Німеччина)

Німецький вчений розробив повністю автоматизований метод магнітно-резонансної томографії (МРТ) для 3D-сегментації органів, що використовується в епідеміологічних дослідженнях та клінічній практиці.

Запропонована співпраця в рамках Угоди про ліцензію або науково-дослідну співпрацю.

Переглянути профіль

Розчинні розчини для зупинки притоку води, ущільнення породи та дезактивація в гірничодобувній промисловості (Німеччина)

Німецький МСП пропонує технологію іммобілізації забруднюючих речовин та герметизацію породи, використовуючи залежну від часу кристалізацію, так звану "Провкосований мінеральний синтез".

Використання супернасичених розчинів дозволяє осаджувати природні мінерали, які зменшують проникність гірських порід. Дезактивні метали можуть бути фіксовані як сульфіди.

МСП шукає партнерів з галузі та досліджень для співпраці у галузі досліджень, технічного співробітництва або угоди про надання послуг.

Переглянути профіль

Покриття матеріалів зі склопластику (GFRP) для нового будівництва та реконструкції очисні споруди та звалища (Німеччина)

Німецька компанія, що займається цивільним та машинобудування, розробила покриття поліефірної смоли зі скловолокна, щоб зменшити викид аромату та акустичного шуму та / або уникнути інфільтрації забруднюючих речовин та дощової води в технологічних басейнах. Область застосування широка, наприклад, для очищення рослин, промислових підприємств, питної води рослин. Компанія шукає партнерів з промисловості для комерційних угод із договорами технічної допомоги або послуг.

Переглянути профіль

Французький офіс технологічного трансферу пропонує нову реактивну форму твердого бору (Франція)

Французький TTO (Office Transfer Office) пропонує технологію синтезу нової реактивної форми твердого бору. Цей новий борний матеріал потенційно може бути використаний у всіх випадках застосування дуже реактивної форми елементарного бору із надпровідників для магнітно-резонансної томографії до високотемпературної кераміки для просторових застосувань.

Французький ТТО шукає ліцензійну угоду, угоду про науково-технічне співробітництво або угоду про технічне співробітництво.

Переглянути профіль

Інноваційний ідентифікатор радіочастотної ідентифікації (RFID) для поліпшення моніторингу повної артропластики кісток (TKA) (Франція)

Французька компанія розробляє медичні імплантаційні пристрої, вбудовані в колінний протез, щоб їх з'єднати. Вони розробляють інноваційний медичний пристрій для поліпшення моніторингу та ефективності загальної артропластики коліна (ТКА). Компанія шукає виробників ортопедичних імплантатів в Європі та США для співпраці в галузі НДДКР, щоб вставити чіп в свою ТКА, і застосувати це нововведення в інших пристроях (стегна, плечові артропластики ...).

Переглянути профіль

Техніко-економічні обґрунтування для відповідальних за прийняття енергії рішень (Італія)

Італійська компанія розробила методологію для оцінки за різними показниками та статистичними розрахунками різного типу відновлюваних джерел, найбільш підходящих для однієї території.

Компанія шукає державні органи, університети та науково-дослідні центри, зацікавлених у застосуванні свого методу, втілюючи її на місцевому рівні через комерційні угоди з технічною допомогою.

Переглянути профіль

Французька компанія шукає мініатюрні, вбудовані, бездротові та комунікаційні системи (капсули або сенсори або зонд) для виявлення та попередження рівня рН

Компанія спеціалізується на біотехнології, шукає рішення для вимірювання варіацій рН в реальному часі для біологічних застосувань in-vivo. МСП готові випробувати вже розроблене обладнання для визначення рівня рН, бездротового зв'язку та комунікації. МСП шукає партнерів, які пропонують таке обладнання для комерційної угоди з технічною допомогою.

Переглянути профіль