УКРАЇНА

Enterpise Europe Network Ukraine
Enterpise Europe Network Ukraine

Технологічні профілі

Розробка сенсорних сидінь для автомобілів для вимірювання та аналізу фізичного стану водія. (Корея)

Корейське МСП, що спеціалізується на виробництві каркасів та компонентів для автомобілів, готує проектну пропозицію в рамках програми EUREKA. Пропозиція щодо проекту R & D полягає у розробці сенсорних сидінь для автомобілів для вимірювання та аналізу фізичного стану водія. Компанію або інститут з досвідом роботи з технологією сенсорів запрошують приєднатися до консорціуму для співпраці в галузі R & D.

Тип шуканого партнера: компанія чи науково-дослідний інститут.

  • - сфера діяльності потенційного партнера: охорона здоров'я, електронні компоненти, сенсорні технології.
  • - завдання, що необхідно буде виконувати: розробка сенсорної технології, технології шумопоглинання, системи аналізу фізичної інформації.

Корейська компанія бажає розробити сенсорні вбудовані автомобільні сидіння, які б мали інноваційні технології, які виміряють параметри фізичного стану здоров'я, такі як частота серцевих скорочень, дихання та рівень стресу водія. Компанія прагне співпрацювати з партнером, який має сенсорну технологію та технологію зменшення шуму, а також функцію аналізу фізичного стану водія.

Завдяки своїм професійним ноу-хау у виробництві автомобільних деталей, компанія здатна переробляти конструкцію каркаса сидіння разом із сенсорною системою. Компанія має достатньо обладнання для виробництва та випробувань прототипів. Компанія наразі знаходиться на етапі концептування цього сенсорного вбудованого сидіння для автомобілів, і процесі написання пропозиції. Як згадувалося вище, компанія прагне співпрацювати з партнером, який має сенсорну технологію, включно з функцією погашення шуму та функцією аналізу фізичного стану водія. Мета розвитку технологій для кожної фази полягає в наступному:

  1. Крок 1. Розробка технології вимірювання та аналізу інформації фізичного стану, таких як частота серцевих скорочень, дихання та рівня стресу.
  2. Крок 2: Менш, ніж 10% частоти помилок вимірювання дихання та частоти серцевих скорочень у стані швидкості руху швидкісних автомагістралей 90 ~ 100 км, а також температури -40°C~ 95°C.
  3. Крок 3: Менш, ніж 10% частоти помилок фізичного аналізу під час дорожнього руху в умовах швидкого прискорення, швидкого уповільнення та нерівної поверхні дороги тощо.
  4. Крок 4: Виробництво прототипу та оцінка продуктивності.

Усі кого цікавить ця пропозиція пишіть мені будь ласка на e-mail: fesenko.olena@gmail.com

Переглянути профіль

Метод визначення порогу лазерної абляції твердого матеріалу. (Болгарія)

Болгарська дослідницька група винайшла та розробила новий метод визначення порогу лазерної абляції в твердих матеріалах. Це застосовується в електроніці, машинобудуванні, приладобудуванні та дослідженні, таких як осадження тонких плівок лазером, модифікація лазерних поверхонь, обробка лазерних матеріалів, лазерна індукована плазмова спектроскопія тощо. Підприємства та організації в цих галузях шукають для ліцензування, науково-технічного співробітництва, комерційних угод.

Переглянути профіль

Французький офіс з трансферу технологій пропонує систему покращення кавітаційних ефектів у різних промислових процесах (Франція)

Французький TTO (Управління з питань трансферу технологій) діє від імені відкритої публічної лабораторії Паризького регіону, який розробив новий пристрій для поліпшення кавітаційного ефекту в різних галузях, як харчова промисловість, космектика або біотехнологічний процес (серед іншого). Ця нова механічна техніка може збільшити об'ємну ємність фактичних утронних пристроїв.

Французький державний науково-дослідний центр шукає партнерів для технічного співробітництва, ліцензії чи договору про співпрацю в галузі досліджень.

Переглянути профіль

Антимікробні тверді органічні речовини. (Франція)

Французька лабораторія розробила нові антимікробні блокові співполімери, щоб отримати кращу ефективність, уникнути розвитку протипоказаного антибіотиків і не мати жодних побічних ефектів, що суперечать існуючим полімерам. В даний час вони шукають промислових партнерів, зацікавлених у ліцензуванні технологій та співробітництві в галузі НДДКР (можливе співфінансування дозрівання технологій).

Переглянути профіль

Програмне забезпечення для віртуального проектування та оптимізації матеріалів та пристроїв Organic Electronics (OE) (Німеччина)

Німецьким МСП розроблено просте у використанні та налаштовуванні програмне забезпечення для безпараметричного моделювання інтелектуального пристрою в Organic Electronics. Це забезпечує віртуальний дизайн, дозволяючи дослідникам оптимізувати сполуки та пристрої на комп'ютері, зменшуючи експериментальні випробування та зусилля на помилках, а отже - час і витрати на розробку. МСП шукає ліцензійні та комерційні угоди з технічною допомогою промислових партнерів, зацікавлених в включенні віртуального дизайну у свій науково-дослідний процес.

Переглянути профіль

Новий спосіб викликати перепрограмування соматичних клітин у кортико-хребетних нейронів. (Франція)

Французька лабораторія розробила унікальний метод індукції трансформації клітин у кортикоспинальні моторні нейрони in vitro та in vivo.

Процес функціональної реабілітації після інсульту або з пацієнтами, що страждають нейродегенеративними захворюваннями, може бути функціонально покращено шляхом регенерації кортикоспинального моторного нейрону.

В даний час вони шукають промислових партнерів, зацікавлених у ліцензуванні технологій та співробітництві в галузі НДДКР (можливе співфінансування).

Переглянути профіль

Новий метод сегментації органів для магнітно-резонансної томографії (MRT) (Німеччина)

Німецький вчений розробив повністю автоматизований метод магнітно-резонансної томографії (МРТ) для 3D-сегментації органів, що використовується в епідеміологічних дослідженнях та клінічній практиці.

Запропонована співпраця в рамках Угоди про ліцензію або науково-дослідну співпрацю.

Переглянути профіль

Розчинні розчини для зупинки притоку води, ущільнення породи та дезактивація в гірничодобувній промисловості (Німеччина)

Німецький МСП пропонує технологію іммобілізації забруднюючих речовин та герметизацію породи, використовуючи залежну від часу кристалізацію, так звану "Провкосований мінеральний синтез".

Використання супернасичених розчинів дозволяє осаджувати природні мінерали, які зменшують проникність гірських порід. Дезактивні метали можуть бути фіксовані як сульфіди.

МСП шукає партнерів з галузі та досліджень для співпраці у галузі досліджень, технічного співробітництва або угоди про надання послуг.

Переглянути профіль

Покриття матеріалів зі склопластику (GFRP) для нового будівництва та реконструкції очисні споруди та звалища (Німеччина)

Німецька компанія, що займається цивільним та машинобудування, розробила покриття поліефірної смоли зі скловолокна, щоб зменшити викид аромату та акустичного шуму та / або уникнути інфільтрації забруднюючих речовин та дощової води в технологічних басейнах. Область застосування широка, наприклад, для очищення рослин, промислових підприємств, питної води рослин. Компанія шукає партнерів з промисловості для комерційних угод із договорами технічної допомоги або послуг.

Переглянути профіль

Французький офіс технологічного трансферу пропонує нову реактивну форму твердого бору (Франція)

Французький TTO (Office Transfer Office) пропонує технологію синтезу нової реактивної форми твердого бору. Цей новий борний матеріал потенційно може бути використаний у всіх випадках застосування дуже реактивної форми елементарного бору із надпровідників для магнітно-резонансної томографії до високотемпературної кераміки для просторових застосувань.

Французький ТТО шукає ліцензійну угоду, угоду про науково-технічне співробітництво або угоду про технічне співробітництво.

Переглянути профіль

Інноваційний ідентифікатор радіочастотної ідентифікації (RFID) для поліпшення моніторингу повної артропластики кісток (TKA) (Франція)

Французька компанія розробляє медичні імплантаційні пристрої, вбудовані в колінний протез, щоб їх з'єднати. Вони розробляють інноваційний медичний пристрій для поліпшення моніторингу та ефективності загальної артропластики коліна (ТКА). Компанія шукає виробників ортопедичних імплантатів в Європі та США для співпраці в галузі НДДКР, щоб вставити чіп в свою ТКА, і застосувати це нововведення в інших пристроях (стегна, плечові артропластики ...).

Переглянути профіль

Техніко-економічні обґрунтування для відповідальних за прийняття енергії рішень (Італія)

Італійська компанія розробила методологію для оцінки за різними показниками та статистичними розрахунками різного типу відновлюваних джерел, найбільш підходящих для однієї території.

Компанія шукає державні органи, університети та науково-дослідні центри, зацікавлених у застосуванні свого методу, втілюючи її на місцевому рівні через комерційні угоди з технічною допомогою.

Переглянути профіль

Французька компанія шукає мініатюрні, вбудовані, бездротові та комунікаційні системи (капсули або сенсори або зонд) для виявлення та попередження рівня рН

Компанія спеціалізується на біотехнології, шукає рішення для вимірювання варіацій рН в реальному часі для біологічних застосувань in-vivo. МСП готові випробувати вже розроблене обладнання для визначення рівня рН, бездротового зв'язку та комунікації. МСП шукає партнерів, які пропонують таке обладнання для комерційної угоди з технічною допомогою.

Переглянути профіль