УКРАЇНА


Enterpise Europe Network Ukraine
Enterpise Europe Network Ukraine

Технологічні профілі

Турецька R&D компанія, яка спеціалізується на розробці освітнього програмного забезпечення пропонує свої технології, що робить освіту більш ефективною та розважальною за допомогою комп'ютерних навчальних рішень.

Турецька R&D компанія, яка спеціалізується на розробці освітнього програмного забезпечення пропонує свої технології, що робить освіту більш ефективною та розважальною за допомогою комп'ютерних навчальних рішень.

Турецька R&D компанія, яка спеціалізується на розробці освітнього програмного забезпечення пропонує свої технології, що робить освіту більш ефективною та розважальною за допомогою комп'ютерних навчальних рішень.Також компанія пропонує індивідуальні рішення для організацій, спрямовані на зниження витрат на навчання та надання послуг.

Для електронного навчання та M-learning контент, представлений у формі, сумісній з SCORM (Спільна змінна об'єктна довідкова модель) та IMS (Система управління інформацією), може використовуватися в системах керування вмістом з відкритим вихідним кодом. Таким чином, інші переваги, такі як форуми, зберігання файлів, словник, чат, тестування та опитування, пропонуються безкоштовно разом із підтримкою 70 мов.

Інноваційні рішення компанії:

 • Е-навчання та M-навчання: підтримка свіжості та оновлюваності знань працівників, де це необхідно, і проведення навчання нових працівників, електронне навчання може здійснюватися без обмежень часу та місця, усуваючи необхідність збираючи персонал разом, таким чином заощаджуючи витрати на залі, класі та проживанні.
 • Програми IOS та Android: вони містять Apple-IOS Developer Certificate та інформаційний носій, який містить основну інформацію для працівників.
 • Відеоконференції та віртуальний клас: Системи відеоконференцій з відкритим кодом використовуються для синхронного навчання та інтегровані з системою управління навчанням протоколами SSO (Single Sign-on).
 • 3D-моделювання та анімація: 3D-моделі та анімації, що використовуються в навчальному матеріалі, також надаються окремо для навчання або для різних цілей.
 • Освіта та консалтинг: для підвищення знань, вмінь та досвіду працівників, підготовки та подання працівниками інформації про подальші технологічні оновлення програм підвищення кваліфікації.
 • Веб дизайн.
 • "" ELETS "": Проект ""Передача досвіду та нагляд"" (ELETS) - розробка методів, які дозволять виявити напрацьовані знання кваліфікованого персоналу, які зазвичай отримуються протягом тривалого періоду часу, а потім передачи цих знань менш досвідченим.

Для комерційних угод з технічною допомогою для подальшого впровадження для здійснення торговельної діяльності з технічною реалізацією. Також вони можуть впроваджувати свої технологічні рішення в нові потреби технології з компаніями.

Компанія шукає установи та компанії, які мають потребу в освітніх рішеннях та рішеннях передачі знань.Підприємство пропонує свої технології за комерційними угодами із технічною допомогою для подальшого їх впровадження. Компанія готова співпрацювати у рамках інтеграції, розробки та консультаціях щодо технологій.

Деталі Ви можете дізнатись звернувшись за тел. (044) 525 98 41 або написавши нам листа на ел.пошту een.network.ukraine@gmail.com

Невелика італійська компанія, розташована в регіоні Трентіно , спеціалізується на виробництві дорожніх знаків.

Невелика італійська компанія, розташована в регіоні Трентіно , спеціалізується на виробництві дорожніх знаків.

Невелика італійська компанія, розташована в регіоні Трентіно , спеціалізується на виробництві дорожніх знаків.Компанія пропонує цифровий друк на світловідбивному матеріалі з напівпрозорими чорнилами, що відбиває сонячне світло.Компанія шукаєпартнерів для співпраці в рамках надання послуг для виробників дорожніх знаків у країнах Східної Європи.

Компанія пропонує цифрове друкарське обслуговування на світловідбивному матеріалі з напівпрозорими чорнилами, що дозволяє відбивати сонячне світло. Ця технологія робить дорожні знаки більш помітними, особливо вночі, і зобов'язує виробників використовувати і друкувати дорожній знак лише на одній плівці (без перекриття) замість використання фільмів двох шарів.Ця технологія економічніша та запобігає забрудненню довкілля.Таким чином, кінцевий продукт, цифровий друкований дорожній знак, складається лише з одного шару відбивного матеріалу, який може бути вирізана за формою відповідно до потреб клієнта.Робочий процес цифрового друку повністю автоматизований, щоб зменшити людський фактор та оптимізувати використання матеріалів.

Ця технологія має багато інноваційних аспектів:

 • цифровий друк дозволяє виробникам дорожніх знаків застосовувати на підкладці екранований друкований лист без перекриття інших плівок;
 • цифровий друк придатний для виробництва дорожних знаків з різною графікою;
 • будь-який вид дорожніх знаків можна роздрукувати: знаки напрямку, інформаційні знаки, попереджувальні знаки та багато інших.
 • скорочення витрат та оптимізація ресурсів: друкуючи все на тому ж тлі, не потрібно купувати різні перекриваючі плівки;
 • достовірність: графіка сертифікована і може триматися до 7, 10 або 12 років;
 • швидке виробництво: кожен дорожній знак є односкладовим, не потрібно збирати різні частини.

Компанія шукає партнерів виробників дорожніх знаків, розташованих у країнах Східної Європи.Потенційним партнером є виробник дорожніх знаків, зацікавлений у зниженні виробничих витрат та збереженні високоякісних продуктів.Компанія пропонує себе як партнера з глибокими знаннями нової технології в галузі виробництва дорожніх знаків. Компанія може запропонувати свої специфічні технологічні послуги та підтримувати клієнта як з передпродажною, так і післяпродажною допомогою.

Деталі Ви можете дізнатись звернувшись за тел. (044) 525 98 41 або написавши нам листа на ел.пошту een.network.ukraine@gmail.com

Литовське підприємство, що спеціалізується на робототехніці, пропонує рішення для комп'ютерного зору для професійних додатків.

Литовське підприємство, що спеціалізується на робототехніці, пропонує рішення для комп'ютерного зору для професійних додатків.

Литовське підприємство, що спеціалізується на робототехніці, пропонує рішення для комп'ютерного зору для професійних додатків. Ця компанія розробила модуль комп'ютерного бачення, який забезпечує зображення високої чіткості, точні вимірювання глибини навколишнього середовища та може розрізняти об'єкти в режимі реального часу.

Нове покоління робототехнічних додатків сильно залежить від здатності збирати, організовувати та інтерпретувати навколишні візуальні дані в режимі реального часу, щоб стежити за ситуацією та діяти безпечно і адекватно. Компанія розробляє унікальний комп'ютерний модуль зору для найбільш складних додатків, включаючи автономне керування транспортним засобом, аерофотозйомки, запобігання аварій, безпеки та нагляду. Система має вбудовану стереокамеру - 2,8 мм, f / 2,0 та потужний GPU NVIDIA Jetson центральний процесор, який не тільки забезпечує стереоорієнтацію, але також може виконувати довільну обробку отриманих зображень для кожної конкретної програми . Цей модуль забезпечує як високий, так і низький рівень доступ до пристрою: від керування загальними параметрами (відеорежим, частотою кадрів, експозицією та ін.) для обчислень кожної точки у 3D (корисно для візуальної локалізації, виявлення перешкод та планування шляху автономного транспортного засобу) і виявлення відповідних особливостей середовища (дерева, автомобілі, обличчя тощо) в діапазоні 50 м, у порівнянні зі стандартними можливостями близько 10 метрів, що пропонують інші компанії. Це рішення нового покоління буде доступним як окремий стандартний продукт для тих, хто потребує розширених сенсорних можливостей для своїх безпілотних машин.

Переваги інновації:

 • Модуль комп'ютерного зору, запропонований литовською компанією, значно дешевший, легший і менш енергозатратний, ніж звичайна технологія 3D LIDAR, що використовується сьогодні в автономних роботах навігації та сенсорування об'єктів.Сучасні “лідарки” сьогодні - все ще досить дорогі пристрої, які не можуть обробляти зображення традиційних відеокамер.
 • Стандартна версія технології оптимально підходить для вимірювання глибини 3D в робочому режимі або навігації при високій швидкості руху як у приміщенні, так і на вулиці.
 • Ідеально підходить для програм роботів, оскільки технологія підтримує обробку зображень на низькому та високому рівні обробки зображень, залишаючи основні обчислювальні ресурси робота для навігації та інших завдань.

Литовська компанія шукає партнерів та інвесторів та спеціалізованих дистрибуторів робототехніки зацікавлених у комерційній угоді. Компанія також зацікавлений в співпраці, з компаніями ,що спеціалізуються в робототехніці та суміжних технологіях, в яких можна реалізувати комп'ютерний модуль зору.

Деталі Ви можете дізнатись звернувшись за тел. (044) 525 98 41 або написавши нам листа на ел.пошту een.network.ukraine@gmail.com

Німецький центр досліджень навколишнього середовища розробив метод та пристрій для впливу на біологічні, хімічні та фізичні параметри обробки твердих речовин за допомогою електромагнітних та електричних полів різної частоти.

Німецький центр досліджень навколишнього середовища розробив метод та пристрій для впливу на біологічні, хімічні та фізичні параметри обробки твердих речовин за допомогою електромагнітних та електричних полів різної частоти.

Німецький центр досліджень навколишнього середовища розробив метод та пристрій для впливу на біологічні, хімічні та фізичні параметри обробки твердих речовин за допомогою електромагнітних та електричних полів різної частоти. Науково-дослідний центр шукає партнерів у галузі практики рекультивації, оптимізації та адаптації до конкретних потреб для технологічного співробітництва та комерційної угоди з технічною допомогою.

Німецький центр є одним із провідних науково-дослідних установ світу в галузі екологічних досліджень. Очищення твердих речовин, що містять шкідливі для навколишнього середовища речовини, набуло значущості протягом останніх 100 років через не тільки більш широке розповсюдження, але також через збільшення спектру забруднювачів, таких як, наприклад, органічні розчинники, мінерали нафтові вуглеводні та гербіциди. Особливо складними є змішані забруднення, наприклад, важких металів та вуглеводнів.Задопомогою відомих методів у цій галузі неможливо поєднати різні теплові та нетермічні ефекти електромагнітних та електричних полів незалежно один від одного та в оптимальному стані. Крім того, неможливо підігріти дуже забруднені шари в грунтових шарах і твердих матеріалах або адаптувати процедуру під час процесу. Метод застосовується за допомогою електромагнітних та електричних полів різної частоти, що відрізняються покращеною керованістю оптимальних біологічних, хімічних та фізичних параметрів очікуваної рекультивації та поліпшення просторової дії конкретних ефектів.

Центр шукає партнерів з відпвідної галузі для подальшої розробки та впровадження технології в рамках угоди про технічне співробітництво, а також для реалізації методу у продукі за комерційною угодою з технічною допомогою.

Деталі Ви можете дізнатись звернувшись за тел. (044) 525 98 41 або написавши нам листа на ел.пошту een.network.ukraine@gmail.com

Німецьке мікропідприємство, розробило 3D-принтер з системою електромагнітної зміни друкувальних головок.

Німецьке мікропідприємство, розробило 3D-принтер з системою електромагнітної зміни друкувальних головок.

Німецьке мікропідприємство, розробило 3D-принтер з системою електромагнітної зміни друкувальних головок. Компанія планує перевессти свій прототип у виробництво та вивести його на ринок.

Розроблена система дозволяє повністю автоматично змінювати окремі головки друку під час процесу друку. Таким чином, єдиний повнометалевий екструдер може автоматично змінюватися однією з друкованих головок, розташованих за межами області друку - у так званій станції для друкувальної голівки. Таким чином, ця система дозволяє необмежено використовувати кілька друкарських головок, одночасно уникаючи зменшення розміру друку.Крім того, пропонує високий рівень гнучкості - від багатокольорового друку до комбінацій різних матеріалів - з постійною надійністю процесу та мінімальними витратами часу установки.

Переваги та інновації:

 • Гнучкість у розмірах області друку, кількість друкувальних голівок, розмір форсунок тощо.
 • Використання декількох друкарських голівок із зменшеним часом встановлення
 • Багатокольоровий друк
 • Використання різних матеріалів, сумісних з FFF-методом
 • Сглажене, спокійне і точне друкування
 • Більш компактна конструкція 3D-принтера

Компанія шукає партнерів, які добре зарекомендували себе та активно працюють на ринках 3D-друку та мають неабиякий досвід у технологіях 3D-друку. Партнер повинен мати змогу взяти на себе виробничий процес, а також пропагувати продукт на ринку з подальшою технічною підтримкою. Компанія також розглядає ліцензування технології.

Деталі Ви можете дізнатись звернувшись за тел. (044) 525 98 41 або написавши нам листа на ел.пошту een.network.ukraine@gmail.com

Німецька компанія, що спеціалізується на обробці космічних та бортових даних щодо енергетики, розробила технологію, яка використовує повітряні нічні знімки для планування вуличного освітлення.

Німецька компанія, що спеціалізується на обробці космічних та бортових даних щодо енергетики, розробила технологію, яка використовує повітряні нічні знімки для планування вуличного освітлення.

Німецька компанія, що спеціалізується на обробці космічних та бортових даних щодо енергетики, розробила технологію, яка використовує повітряні нічні знімки для планування вуличного освітлення. Перевагами технології є енергозбереження, більша безпека для погано освітлених районів та зменшення світлового забруднення.

Вуличні ліхтарі споживають величезну кількість енергії. Таким чином, місто чи муніципалітет можуть отримати користь від ефективного використання та розміщення громадського освітлення і єфективно запобігати світловому забрудненню. Тому місто чи муніципалітет можуть отримати користь від ефективного використання та розміщення громадського освітлення. З іншого боку, містам цікаво дізнатись, де публічні місця погано освітлені, у цих місцях зазвичай підвищена кількість злочинних факторів або небезпечних дорожньо-транспортних ситуацій .Під час нічного польоту відбувається аерофотозйомка з світлочутливою камерою. Карта відкалібрована за допомогою вимірів яскравості, виконаних на місцевості, і створюється історія абсолютних значень яскравості в Канделах / м².Світлові карти, є важливим інструментом для міст та муніципалітетів щодо:

 • Економія енергії: визначення надмірного або неефективного освітлення та потенційної економії;
 • Безпеки: позиціонування погано освітлених ділянок, що може призводити до посилення злочинності та небезпеки дорожнього руху;

Щоб дозволити легко інтерпретувати світлові карти, німецька компанія зазвичай створює два види карт, що базуються на європейських принципах громадського освітлення (EN 13201): ""карта надмірної експозиції"" та ""карта класифікації "". Карта ""надмірної експозиції"" вказує на перебільшені зони освітлення. ""Карта класифікації "" зосереджується на областях, в яких відсутньє світлове забруднення, тому можна зробити різницю між різними класами освітлення та значеннями яскравості, що відображаються різними кольорами. Для кожної зони в публічному просторі можна визначити, чи відповідає рейтинг класу на карті потрібного класу. Якщо значення яскравості занадто високе, то в цьому місці можна зберегти енергію. Якщо значення яскравості занадто низьке, це може понизити рівень безпеки.

Можливими партнерами є державні політичні установи у муніципалітетах або регіонах, власники великих приватних об'єктів, що займаються дослідженням блискавок, або відповідні постачальники послуг щодо енергоспоживання. Планується інтеграція системи відображення в існуючі структури моніторингу або її використання в рамках стратегічних рішень. Компанія також зацікавлена у подальшому розвитку своїх служб світового картографування в межах дослідницьких проектів ЄС спільно з компаніями-партнерами, які працюють у цій галузі.

Деталі Ви можете дізнатись звернувшись за тел. (044) 525 98 41 або написавши нам листа на ел.пошту een.network.ukraine@gmail.com

Електронний бортовий журнал

Електронний бортовий журнал

Швейцарська компанія у співпраці з космічними агентствами розробила інноваційний електронний бортовий журнал для промислових операцій. Запропоноване рішення швидше, ніж традиційні рукописні бортові журнали, і включає в себе інноваційні можливості взаємодії та можливості відстеження.

Цей продукт має сучасний інтерфейс користувача та інтегрує розширені можливості співпраці. Інтерфейс користувача розроблений з підтримкою та зворотним зв'язком реальних операторів, і включає в себе ярлики та засоби для прискорення частих і повторюваних завдань.

Функції співпраці відповідають зростаючій потребі організацій для:

 • Запуску дискусій навколо конкретної події, щоб збору важливої інформації, яка буде використовуватися в процесі аналізу.
 • Обміну з колегами записами про аномальні або неоднозначнимі ситуації.
 • Додавання контекстної інформації, щоб допомогти зрозуміти ситуацію.
 • Бути в курсі останніх подій з будь-якої проблеми.

Цей інноваційний бортовий журнал пропонує кілька функцій, які підтримують співпрацю між коллегами та мають інтуїтивно зрозумілий і продуктивний користувальницький інтерфейс:

 • Записи журналу з міткою часу, автором, важкістю, типом та групою, щоб покращити класифікацію та релевантність.
 • Шаблони та готові послідовності, щоб заощадити час під час звичайних операцій та уникати ручних помилок.
 • Додатки та спільні коментарі, щоб надати контекстну інформацію для подальшого аналізу.
 • Повне відстеження з урахуванням виправлень та оглядових рішень, дотримання якісних процедур.
 • Можливості багаторазового журналювання, щоб організувати ваш журнал реєстрації відповідно до вашої організації.
 • Різні перегляди веб-перегляду: за день, остання зміна, тощо.
 • Пошук та фільтрування журналів, збереження та повторне використання фільтрів.
 • Налаштовані RSS-канали та повідомлення електронною поштою.

Продукт існує на веб-сайті та у мобільнії версії, а його сервісний та модульний дизайн робить його універсальним та зручним у будь-якій існуючій інфраструктурі.Ця технологія розроблена для роботи в космічній галузі, де працюють цілодобово, у широкому діапазоні режимів роботи. В даний час він підтримує 10 європейських місій, в яких беруть участь 30 космічних апаратів.

 • Ліцензування: стратегічне партнерство з компанією в іншій галузі, крім космічної, які готові ліцензувати та інтегрувати рішення в межах свого профілю, наприклад журнал може бути необов'язковим модулем у вигляді рішення під ключ для системи управління виробничою лінією.
 • Угода про технічне співробітництво або комерційна угода з технологічною допомогою: потенційні користувачі в іншій галузі, крім космічної, які будуть зацікавлені в використанні журналу ведення бухгалтерського обліку для своїх операцій, і будуть готові надавати компанії записи нетривіальних ситуацій та сценаріїв, що стосуються їх специфічної галузі.

Деталі Ви можете дізнатись звернувшись за тел. (044) 525 98 41 або написавши нам листа на ел.пошту een.network.ukraine@gmail.com

Дослідницький центр з Литви шукає компанії у галузі електроніки, які зацікавлені у заземлених з'єднувальних пристроях або електроніці на скляних поверхнях

Дослідницький центр з Литви шукає компанії у галузі електроніки, які зацікавлені у заземлених з'єднувальних пристроях або електроніці на скляних поверхнях.

Дослідницький центр з Литви шукає компанії у галузі електроніки, які зацікавлені у заземлених з'єднувальних пристроях або електроніці на скляних поверхнях. Центр може запропонувати нову технологію, економічно ефективну (у порівнянні з найсучаснішими технологіями) для формування електронних схем як на поверхні пластику, так і на склі. Компанія шукає партнера для технічного співробітництва, співробітництва в галузі розробки або ліцензування.

Компанія розробила селективну активацію поверхні, індуковану лазером, - нову технологію написання електронних схем безпосередньо на полімерах шляхом модифікування поверхоневих властивостей лазером. Формовані з'єднувальні пристрої - термопластичні деталі з вбудованою формою з інтегрованою електронікою - забезпечують економію матеріалу, ваги та витрат шляхом інтеграції електронних схем безпосередньо в полімерні компоненти. Лазери можуть писати схеми безпосередньо модифікуючи поверхню полімерів. Активування селективної поверхні, індукованої лазером, є триступеневим процесом: перша - модифікація поверхні лазером; друга - хімічна активація модифікованих ділянок; і останній крок - металеве нанесення без електролізу. Нова технологія забезпечує швидкість лазерного друку до 4 м / с, і, отже, просторовий шаблон гальваніки залишається вузьким на 25 мкм.Вибіркова активація поверхні, індукована лазером, є економічно ефективним методом покриття полімерів. Технологія прямого структурування лазера, яка здатна металізувати тільки пластмаси з спеціальними домішками, необхідними для процесу нанесення покриттів, в даний час є сучасною технологією виробництва лінійних сполук. Вибіркова активація поверхні, індукована лазерною технологією, може застосовуватися для стандартних пластмас, без спеціальних добавок. Ще однією перевагою селективної активації поверхні, індукованої лазерною технологією на сучасному рівні, є те, що на механічні властивості пластикових матеріалів не впливає величезна кількість спеціальних добавок.

Компанія шукає партнерство за угодою про технічну та науково-технічну співпрацю, партнера по конкретному проекту, який хотів би отримати цю технологію. Крім того, компанія рада розвивати партнерство за ліцензійною угодою на технологію.

Деталі Ви можете дізнатись звернувшись за тел. (044) 525 98 41 або написавши нам листа на ел.пошту een.network.ukraine@gmail.com

Розробка сенсорних сидінь для автомобілів для вимірювання та аналізу фізичного стану водія. (Корея)

Корейське МСП, що спеціалізується на виробництві каркасів та компонентів для автомобілів, готує проектну пропозицію в рамках програми EUREKA. Пропозиція щодо проекту R & D полягає у розробці сенсорних сидінь для автомобілів для вимірювання та аналізу фізичного стану водія. Компанію або інститут з досвідом роботи з технологією сенсорів запрошують приєднатися до консорціуму для співпраці в галузі R & D.

Тип шуканого партнера: компанія чи науково-дослідний інститут.

 • - сфера діяльності потенційного партнера: охорона здоров'я, електронні компоненти, сенсорні технології.
 • - завдання, що необхідно буде виконувати: розробка сенсорної технології, технології шумопоглинання, системи аналізу фізичної інформації.

Корейська компанія бажає розробити сенсорні вбудовані автомобільні сидіння, які б мали інноваційні технології, які виміряють параметри фізичного стану здоров'я, такі як частота серцевих скорочень, дихання та рівень стресу водія. Компанія прагне співпрацювати з партнером, який має сенсорну технологію та технологію зменшення шуму, а також функцію аналізу фізичного стану водія.

Завдяки своїм професійним ноу-хау у виробництві автомобільних деталей, компанія здатна переробляти конструкцію каркаса сидіння разом із сенсорною системою. Компанія має достатньо обладнання для виробництва та випробувань прототипів. Компанія наразі знаходиться на етапі концептування цього сенсорного вбудованого сидіння для автомобілів, і процесі написання пропозиції. Як згадувалося вище, компанія прагне співпрацювати з партнером, який має сенсорну технологію, включно з функцією погашення шуму та функцією аналізу фізичного стану водія. Мета розвитку технологій для кожної фази полягає в наступному:

 1. Крок 1. Розробка технології вимірювання та аналізу інформації фізичного стану, таких як частота серцевих скорочень, дихання та рівня стресу.
 2. Крок 2: Менш, ніж 10% частоти помилок вимірювання дихання та частоти серцевих скорочень у стані швидкості руху швидкісних автомагістралей 90 ~ 100 км, а також температури -40°C~ 95°C.
 3. Крок 3: Менш, ніж 10% частоти помилок фізичного аналізу під час дорожнього руху в умовах швидкого прискорення, швидкого уповільнення та нерівної поверхні дороги тощо.
 4. Крок 4: Виробництво прототипу та оцінка продуктивності.

Усі кого цікавить ця пропозиція пишіть мені будь ласка на e-mail: fesenko.olena@gmail.com

Переглянути профіль

Метод визначення порогу лазерної абляції твердого матеріалу. (Болгарія)

Болгарська дослідницька група винайшла та розробила новий метод визначення порогу лазерної абляції в твердих матеріалах. Це застосовується в електроніці, машинобудуванні, приладобудуванні та дослідженні, таких як осадження тонких плівок лазером, модифікація лазерних поверхонь, обробка лазерних матеріалів, лазерна індукована плазмова спектроскопія тощо. Підприємства та організації в цих галузях шукають для ліцензування, науково-технічного співробітництва, комерційних угод.

Переглянути профіль

Французький офіс з трансферу технологій пропонує систему покращення кавітаційних ефектів у різних промислових процесах (Франція)

Французький TTO (Управління з питань трансферу технологій) діє від імені відкритої публічної лабораторії Паризького регіону, який розробив новий пристрій для поліпшення кавітаційного ефекту в різних галузях, як харчова промисловість, космектика або біотехнологічний процес (серед іншого). Ця нова механічна техніка може збільшити об'ємну ємність фактичних утронних пристроїв.

Французький державний науково-дослідний центр шукає партнерів для технічного співробітництва, ліцензії чи договору про співпрацю в галузі досліджень.

Переглянути профіль

Антимікробні тверді органічні речовини. (Франція)

Французька лабораторія розробила нові антимікробні блокові співполімери, щоб отримати кращу ефективність, уникнути розвитку протипоказаного антибіотиків і не мати жодних побічних ефектів, що суперечать існуючим полімерам. В даний час вони шукають промислових партнерів, зацікавлених у ліцензуванні технологій та співробітництві в галузі НДДКР (можливе співфінансування дозрівання технологій).

Переглянути профіль

Програмне забезпечення для віртуального проектування та оптимізації матеріалів та пристроїв Organic Electronics (OE) (Німеччина)

Німецьким МСП розроблено просте у використанні та налаштовуванні програмне забезпечення для безпараметричного моделювання інтелектуального пристрою в Organic Electronics. Це забезпечує віртуальний дизайн, дозволяючи дослідникам оптимізувати сполуки та пристрої на комп'ютері, зменшуючи експериментальні випробування та зусилля на помилках, а отже - час і витрати на розробку. МСП шукає ліцензійні та комерційні угоди з технічною допомогою промислових партнерів, зацікавлених в включенні віртуального дизайну у свій науково-дослідний процес.

Переглянути профіль

Новий спосіб викликати перепрограмування соматичних клітин у кортико-хребетних нейронів. (Франція)

Французька лабораторія розробила унікальний метод індукції трансформації клітин у кортикоспинальні моторні нейрони in vitro та in vivo.

Процес функціональної реабілітації після інсульту або з пацієнтами, що страждають нейродегенеративними захворюваннями, може бути функціонально покращено шляхом регенерації кортикоспинального моторного нейрону.

В даний час вони шукають промислових партнерів, зацікавлених у ліцензуванні технологій та співробітництві в галузі НДДКР (можливе співфінансування).

Переглянути профіль

Новий метод сегментації органів для магнітно-резонансної томографії (MRT) (Німеччина)

Німецький вчений розробив повністю автоматизований метод магнітно-резонансної томографії (МРТ) для 3D-сегментації органів, що використовується в епідеміологічних дослідженнях та клінічній практиці.

Запропонована співпраця в рамках Угоди про ліцензію або науково-дослідну співпрацю.

Переглянути профіль

Розчинні розчини для зупинки притоку води, ущільнення породи та дезактивація в гірничодобувній промисловості (Німеччина)

Німецький МСП пропонує технологію іммобілізації забруднюючих речовин та герметизацію породи, використовуючи залежну від часу кристалізацію, так звану "Провкосований мінеральний синтез".

Використання супернасичених розчинів дозволяє осаджувати природні мінерали, які зменшують проникність гірських порід. Дезактивні метали можуть бути фіксовані як сульфіди.

МСП шукає партнерів з галузі та досліджень для співпраці у галузі досліджень, технічного співробітництва або угоди про надання послуг.

Переглянути профіль

Покриття матеріалів зі склопластику (GFRP) для нового будівництва та реконструкції очисні споруди та звалища (Німеччина)

Німецька компанія, що займається цивільним та машинобудування, розробила покриття поліефірної смоли зі скловолокна, щоб зменшити викид аромату та акустичного шуму та / або уникнути інфільтрації забруднюючих речовин та дощової води в технологічних басейнах. Область застосування широка, наприклад, для очищення рослин, промислових підприємств, питної води рослин. Компанія шукає партнерів з промисловості для комерційних угод із договорами технічної допомоги або послуг.

Переглянути профіль

Французький офіс технологічного трансферу пропонує нову реактивну форму твердого бору (Франція)

Французький TTO (Office Transfer Office) пропонує технологію синтезу нової реактивної форми твердого бору. Цей новий борний матеріал потенційно може бути використаний у всіх випадках застосування дуже реактивної форми елементарного бору із надпровідників для магнітно-резонансної томографії до високотемпературної кераміки для просторових застосувань.

Французький ТТО шукає ліцензійну угоду, угоду про науково-технічне співробітництво або угоду про технічне співробітництво.

Переглянути профіль

Інноваційний ідентифікатор радіочастотної ідентифікації (RFID) для поліпшення моніторингу повної артропластики кісток (TKA) (Франція)

Французька компанія розробляє медичні імплантаційні пристрої, вбудовані в колінний протез, щоб їх з'єднати. Вони розробляють інноваційний медичний пристрій для поліпшення моніторингу та ефективності загальної артропластики коліна (ТКА). Компанія шукає виробників ортопедичних імплантатів в Європі та США для співпраці в галузі НДДКР, щоб вставити чіп в свою ТКА, і застосувати це нововведення в інших пристроях (стегна, плечові артропластики ...).

Переглянути профіль

Техніко-економічні обґрунтування для відповідальних за прийняття енергії рішень (Італія)

Італійська компанія розробила методологію для оцінки за різними показниками та статистичними розрахунками різного типу відновлюваних джерел, найбільш підходящих для однієї території.

Компанія шукає державні органи, університети та науково-дослідні центри, зацікавлених у застосуванні свого методу, втілюючи її на місцевому рівні через комерційні угоди з технічною допомогою.

Переглянути профіль

Французька компанія шукає мініатюрні, вбудовані, бездротові та комунікаційні системи (капсули або сенсори або зонд) для виявлення та попередження рівня рН

Компанія спеціалізується на біотехнології, шукає рішення для вимірювання варіацій рН в реальному часі для біологічних застосувань in-vivo. МСП готові випробувати вже розроблене обладнання для визначення рівня рН, бездротового зв'язку та комунікації. МСП шукає партнерів, які пропонують таке обладнання для комерційної угоди з технічною допомогою.

Переглянути профіль