ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

З великим задоволенням дозвольте мені запросити усіх Вас на Міжнародну конференцію «Нанотехнології та наноматеріали» (НАНО-2020), що пройде 26-29 серпня 2020 року у місті Львові. Мета конференції полягає у сприянні налагоджені наукових контактів та дискусій між вченими різних наукових напрямків різних країн світу. Попередні НАНО конференції проводились в Україні впродовж 2012-2019 років спільно із Міжнародними літніми школами “Нанотехнології та наноматеріали: від фундаментальних досліджень до інновацій”. Вони дали змогу молодим вченим ознайомитись із сучасними дослідницькими та прикладними проблемами в царині нанонауки, і тим самим сприяли подальшій реалізації нанотехнологій в інноваціях відповідно до суспільних потреб.

Віце-Презедент НАН України
Академік НАН України
Наумовець А.Г.

Шановні колеги, до Вашого відома наступна інформація!

У зв’язку з протиепідеміологічними заходами, що проводить Уряд України, проведення міжнародної конференції «Нанотехнології та наноматеріали» (NANO-2020) зазнало певних змін. Конференція буде проводитись у комбінованій формі, а саме, 26-27 серпня 2020 р. захід буде відбуватися у традиційному форматі з онлайн-трансляцією на Zoom платформі. Адреса проведення конференції наживо – Будинок вчених. м. Львів, вул. Листопадового Чину, 6. Зауважимо, що Урядом України прописані певні обмеження щодо знаходження кількості людей на одиницю площі приміщення. Враховуючи усі рекомендації уряду ми зможемо фізично у залі проведення конференції прийняти не більше 100 учасників які попередньо зареєструються, тому як тільки ми зберемо необхідну кількість Ваших заявок на реєстрацію на приїзд до Львова і відвідування конференції 26-27 серпня, ми будемо змушені закрити цю реєстрацію. Усі хто планує приїздити до Львова і брати безпосередню участь в конференції 26-27 серпня просимо як можна швидше дати відповідь на відповідне опитування за лінком.

Якщо у Вас немає можливості приїхати до Львова на конференцію НАНО-2020, але Ви хочете побачити і почути всіх доповідачів, задати їм запитання - переходьте по лінку до нашого YouTube каналу.

Зверніть увагу, є два різних лінки на 26 і  27 Серпня 2020 року відповідно:

Онлайн-трансляція 1-го дня конференції 26 Серпня, 2020 року відкрита для всіх:

https://youtu.be/0tYVDh6UMJM

Онлайн-трансляція 2-го дня конференції 27 Серпня, 2020 року відкрита для всіх:

https://youtu.be/RkWiav2MrRc

Ви можете поділитися цими лінками по онлайн трансляції конференції НАНО-2020 з друзями та колегами в соц мережах. По цим лінкам на нашому YouTube каналі в онлайн режимі матимете нагоду подивитися на пленарні і усні доповіді, задати запитання доповідачам. Онлайн трансляція є відкритою для всіх.

До зустрічі на конференції НАНО 2020!

Учасники, які приїдуть до Львова, зможуть взяти безпосередньо участь в пленарних та усних сесіях, а також представити свої постери.

Увага: усі інші учасники зможуть взяти участь в онлайн конференції, ми плануємо організувати пряму трансляцію та дискусії через Zoom платформу. Також організаційний комітет організував онлайн площадку для персонального спілкування науковців з метою обміну знаннями, наукових дискусій, обговорення спільних проектів та іншої співпраці: https://events.b2match.com/e/virtual-nano-2020

Також 28-29 серпня відбудеться постерна сесія: усі постери будуть виставлені на офіційному сайті конференції, а також на офіційну сторінку конференції НАНО-2020 у Facebook: Nanotechnology and nanomaterials (@nanoConference)

З вимогами, щодо оформлення постерів Ви можете ознайомитись за посиланням


Зауважимо, що дедлайн подання постерів в електронному виді – 10 серпня 2020р.

Для надання науковій спільноті, що бере участь у конференції "NANO-2020" більшої можливості використати переваги віртуальної комунікації, оргкомітет запрошує Вас приєднатися до мережевого онлайн-заходу "Virtual NANO-2020", який відбудеться 26-29 серпня 2020 року на платформі https://virtual-nano-2020.b2match.io/

Ця віртуальна подія NANO-2020 має на меті надати організаціям-учасникам унікальну можливість:

  • Представлення результатів досліджень та інновацій;
  • Презентація ноу-хау та інноваційних технологій;
  • Пошук нових технологічних рішень;
  • Зустрітися з потенційними партнерами;
  • Знайти партнерів для спільних європейських науково-дослідних проектів;
  • Зустрітися та встановити транскордонні контакти.

Для участі у заході слід зареєструватися на веб-сайті https://virtual-nano-2020.b2match.io/ та призначити зустрічі з іншими учасниками.

Також нагадуємо, що в цьому році конференційні матеріали будуть надаватися учасникам безпосередньо 26-27 серпня за місцем проведення конференції, а також в електронному вигляді по її завершенню.


Дякуємо за розуміння та до зустрічі на конференції!

Більше про історію конференції
Тематичні напрямки