Інноваційний пікнік-2017

«Інноваційний пікнік НАНО-2017»

24 серпня 2017 року у Чернівецькому національному університеті ім. Юрія Федьковича (м. Чернівці) відбудеться масштабний науково-соціальний захід «Інноваційний пікнік-2017».

Основна інформація

Мета проекту: публічне висвітлення нових інноваційних розробок в найрізноманітніших сферах економіки та стимулювання представників малого та середнього бізнесу до саморозвитку та розкриття власного потенціалу.

.

«Інноваційний пікнік-2017» - це можливість ознайомитись з інноваційним потенціалом західного регіону та інших областей України.

Місце проведення заходу: захід відбудеться на алеї навпроти головного корпусу Чернівецького Національного університету ім. Юрія Федьковича, де будуть встановлені та облаштовані стаціонарні презентаційні місця. Представники інноваційних компаній зможуть продемонструвати свої розробки в різноманітних областях: від освіти і медицини до приладобудування та робототехніки. У заході братимуть участь також представники провідних наукових центрів України зі своїми новітніми розробками, користь та необхідність яких зможуть зацікавити будь-яку вікову категорію населення. Варто звернути увагу, що на заході будуть присутні представники підприємств України діяльність яких націлена на виробництво високотехнологічної продукції, із світовим визнанням.

Заходом передбачено: широкий спектр дій спрямованих на інформування населення та учасників про важливість інновацій для нашого життя та успішного розвитку нашої країни в цілому. На заході будуть показані масові науково-популярні фільми та інші цікаві відео-матеріали про інноваційні технології в Україні, шляхи та перспективи їх подальшого розвитку, а також відбудуться бесіди з метою обміну ідеями та досвідом. Також на виставці передбачено куточок для дітей, де можна побачити цікаві дослідити про наукові явища, покерувати дронами, що сприятиме пробудженню інтересу до науки та нових технологій у молодого покоління.

Тож запрошуємо Вас на «Інноваційний пікнік-2017». Вхід на захід та участь є вільними.

Робоча програма «Інноваційного пікніку»

Тема заходу: Інновації для суспільства

  1. 0700 - 1200 – Підготовка місця проведення заходу: учасники та представники заходу можуть добровільно прийняти участь в облаштуванні робочої зони та своїх демонстраційних місць.
  2. 1200 – Урочисте відкриття заходу: оголошення мети та програми заходу, представлення учасників та інвесторів події, а також інструктаж із техніки безпеки.
  3. 1230 – 1800 - Демонстрація інноваційної продукції, технологій та експонатів
  4. 1800 – Закриття: вручення дипломів та подяк учасникам, волонтерам та партнерам заходу.

Галерея


Місце проведення

Організатори заходу

«Інститут Фізики» Національної Академії Наук України
Офіційний веб-сайт

EEN-Ukraine консорціум

Офіційний веб-сайт

Чернівецький Національний університет ім. Юрія Федьковича
Офіційний веб-сайт

Контакти

Адреса:

Локальний комітет: Україна, Київ,
проспект Науки, 46

Місце проведення: Україна, Чернівці,
вул. Коцюбинського 2

Організаційний комітет:

+38 (044)525 9841;
Голова локального оргкомітету:
+38 (067)407 6798

Email:

nano2016picnic@gmail.com