УКРАЇНА

Міжнародний онлайн захід «InterAGRO Brokerage Event»
28-30 жовтня 2020 року

28-30 жовтня 2020 року в рамках агропромислової торгівельної виставки «InterAGRO» відбувся міжнародний б2б онлайн захід «InterAGRO Brokerage Event», організатором якого виступив консорціум Enterprise Europe Network Ukraine.

Захід відбувся віртуально на спеціалізованій b2match платформі https://interagro.b2match.io/, розробленій спеціалістами EEN для допомоги розвитку малому та середньому бізнесу.

Понад 90 представників з 18 країн світу взяли участь в онлайн заході «InterAGRO Brokerage Event» та провели понад 70 заздалегідь запланованих б2б зустрічей з метою розширення географії збуту та налагодження міжнародного співробітництва. На заході Український агросектор був представлений понад 20 підприємствами, серед якийх компанії, що працюють у сфері виробництва сільськогосподарського обладнання, техніки та деталей. Також були представлені цифрові та інноваційні рішення в агробізнесі, кліматичних технологіях, високоточні сільськогосподарські технології, розробки в сфері енергоефективності, біоенергетичних технологій та альтернативної енергетики.

Якщо Ви бажаєте прийняти участь у EEN заходах, звертайтесь до експертів #EEN_Ukraine_Consortium за тел. (044) 525 98 41 або написавши нам листа на ел.пошту een.network.ukraine@gmail.com