УКРАЇНА

Вебінар для підприємців «Мікробізнес в Україні: європейський досвід»
15 квітня 2020 року

15 квітня 2020 року відбувся онлайн вебінар на тему «Мікробізнес в Україні: європейський досвід». Організаторами вебінару виступили Представництво Європейського Союзу в Україні разом з Консорціумом EEN-Ukraine.

Вебінар був присвячений наданню допомоги в отриманні інформації українським підприємцям, які займаються мікробізнесом в Україні та шукають нові інструменти для виходу на європейський ринок.

Були розглянуті наступні теми:

  • Олена Фесенко, координатор консорціуму Enterprise Europe Network-Ukraine, розповіла про Європейську мережу підприємств та її можливості для мікробізнесу та сімейних підприємств. Приклади оформлення запитів та пропозицій.
  • Ілля Несходовський, експерт із податкового законодавства надав вичерпну інформацію про те, як організувати діяльність мікропідприємства, щоб уникнути штрафів.

По завершенню вебінару, як організатори, так і його учасники зійшлися на думці щодо важливості подальшого проведення таких заходів. Це дозволить, українським компаніям з мікробізнесу максимально реалізувати можливості співробітництва та бути обізнаними в європейських інструментах та у специфіці законодавчої бази України.

Загалом вебінар прослухало більн ніж 500 учасників.

Вебінар доступний для перегляду за посиланням.