УКРАЇНА

Інформаційний день у м. Кропивницький «Участь у європейських торговельних форумах і виставках: можливості для українського бізнесу»
28 березня 2019 року

Консорціум EEN-Ukraine разом з  Представництвом Європейського Союзу в Україні 28 березня провелии інформаційний захід «Участь у європейських торговельних форумах і виставках: можливості для українського бізнесу» у м. Кропивницький. У заході взяли участь біля 50 представників в сфері торгівлі та консалтингу.

Основні теми заходу:

  1. Як підприємцю обрати захід для результативного промотування свого бізнесу;
  2. Просування товарів і послуг в Європейській Мережі;
  3. EEN календар як ефективний метод пошуку спеціалізованих бізнес-заходів та контактів з потенційними покупцями, партнерами та інвесторами;
  4. Можливості та виклики програми «Горизонт 2020» для суб’єктів господарської діяльності.
  5. Практичні поради участі в торговельних виставках та інші.

Головні експерти семінару:

  • Єгор Слободяник, експерт Enterprise Europe Network-Ukraine
  • Сергій Козін, віце-президент представництва Міжнародної торгової палати в Україні (ICC Ukraine) з питань публічно-приватного партнерства та взаємодії з органами влади
  • Оксана Бондаренко, заступник директора ТДВ «Інтерресурси» з комерційних питань;
  • Тетяна Котенко, керівник НКП Горизонт 2020 за напрямом «Малі та середні підприємства» та інші.

Семінар проводиться European Union in Ukraine у співпраці з Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та Enterprise Europe Network Ukraine. Він є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.