УКРАЇНА

Enterpise Europe Network Ukraine
Enterpise Europe Network Ukraine

Бізнес-профілі

Технології та патенти для лікування целіакії через діагностичні агенти та вакцини (Італія)

Італійська компанія, що працює у галузі біотехнологій у Південній Італії, шукає контактів з науково-дослідними чи комерційними організаціями, які займаються дослідженнями або пропонують нові методи лікування, ранньої діагностики та запобігання целіакії. Інтелектуальна власність може бути придбана за ліцензійною угодою або комерційною технічною допомогою.

Переглянути профіль

Турецька компанія, що спеціалізується на текстильній промисловості, шукає комерційну угоду з технічною допомогою з метою розробки технології перетворення світлового випромінювання в електричну енергію (Туреччина)

Виробник турецького текстилю зацікавлений в розробці та виготовленні текстильних тканин / тканин з покриттям під відкритим небом (зовнішні штори, намети і т. Д.), Які зможуть збирати широкосмуговий спектр світла і конвертувати виготовлене світлове випромінювання в електричну енергію та зберегти цю електричну енергію. Партнери з промисловості або науково-дослідних інституцій прагнуть розвивати цю технологію за допомогою угоди про технічне співробітництво. Спільне підприємство також вітається.

Переглянути профіль

Шукаємо індивідуального виробника відбиваючих стрічок для трафіку / зовнішнього використання (Ізраїль)

Ізраїльський стартап розробляє апаратне рішення для автономного керування та застосування ADAS, що вимагає спеціальної стрічки з високою інтенсивністю відбивання відтінків. Співпраця з тонкоплівковою здатністю полімерного покриття "рулон до рулі" прагне виготовити стрічку з певними рецептами. Передбачено проект R & D для обробки багатьох зразків як демонстрація доцільності. Співпраця за допомогою науково-технічного чи виробничого договору шукається у великого промислового партнера.

Переглянути профіль

Ви шукаєте інтелектуальний аналіз інвестиційного аналізу майна для розвитку власності (Сінгапур)

МСП в Сінгапурі, шукає технологічних партнерів із застосуванням, інструментами та експертизою в галузі штучного інтелекту (ІС), який може забезпечувати такі можливості, як машинне навчання, для обґрунтування, аналізу та надання рекомендацій або рішень щодо ризиків будівництва та розвитку. Це також може служити інструментом або додатком для аналізу в галузі нерухомості. МСП зацікавлений у партнерстві з ліцензуванням, спільним підприємством або наданням послуг з МСП (<50) або дослідницькими установами.

Переглянути профіль

Технологія, що вимагається для автоматичної ідентифікації та відстеження транспортних засобів та вантажів з підвищеним пожежним ризиком (Великобританія)

Міжнародне судноплавне підприємство з зареєстрованою базою в Шотландії (Велика Британія) шукає нових підходів до ідентифікації транспортних засобів та вантажних контейнерів з підвищеним пожежним ризиком, оскільки вони борються з суднами, такими як пороми та вантажні судна, що рухаються. Компанія також хотіла б відстежувати, де на цьому судні такі автомобілі / контейнери припарковані. Шотландська компанія шукає партнерства через комерційну угоду з технічною допомогою або угодою про технічне співробітництво.

Переглянути профіль

Технології, націлені на підтримку рятувальних плотин (Великобританія)

Міжнародне судноплавне підприємство з зареєстрованою базою в Шотландії (Велика Британія) шукає нових підходів, щоб замінити регульовані датчики безпеки на надувних підйомних плотах на вантажних та пасажирських судах, іншим способом гарантувати надійність цих плотів в разі надзвичайної ситуації. Компанія шукає партнерства через комерційну угоду з технічною допомогою або угодою про технічне співробітництво. Компанія особливо зацікавлена в технологіях, близьких до ринку.

Переглянути профіль

Пошукуємо каталізатор для ефективного перетворення двоокису вуглецю та водню в метанол (Німеччина)

Велика Німецька хімічна спеціалізована компанія шукає нового каталізатора для ефективного перетворення багатого на CO2 газу, разом з воднем та метанолом. В ідеалі такі альтернативні каталізатори повинні базуватися на легкодоступних основних металах і доступними за допомогою звичайних методів підготовки, таких як осадження або фільтрування. Варто також використовувати дорогоцінні метали як активну масу. Проект може бути реалізований у рамках спільного угоди, угоди про співпрацю у сфері ліцензування та досліджень.

Переглянути профіль

Йорданська біотехнологічна компанія закликає нутрицевтичну компанію співпрацювати в запатентованому новому проекті лікування гастриту (Йорданія)

Йорданська біотехнологічна компанія, створена іорданським жіночим підприємцем, сьогодні вважається відмінною біотехнологічною компанією на Близькому Сході. В даний час компанія працює над біологічним продуктом, який нещодавно був запатентований та захищений в США та ЄС, для лікування інфекції H. Pylori в гастриті для заміни антибіотиків потрійної терапії, яка потребує тестування.

Компанія шукає досвідчених партнерів для дослідження цього проекту за допомогою сервісної угоди.

Переглянути профіль

Розробка мікрофібри текстильного продукту (Корея)

Корейське підприємство займається виробництвом, розподілом та торгівлею постільними покриттями. Компанія шукає компанію, яка може розробляти високочутливі матеріали, які можуть бути розроблені таким чином, щоб відповідати умовам текстури, зовнішності та різної довжини тканинних матеріалів. Компанія відкрита для комерційної угоди з технічною допомогою, ліцензійною угодою, угодою про технічне співробітництво.

Переглянути профіль

Польська аналітична лабораторія шукає машину для виробництва системи вагінального кільцевого дозування (Польща)

Аналітична лабораторія з Північно-Східної Польщі, яка розробляє нові технології виробництва лікарських засобів, потребує машини для виробництва системи доставки вагінального кільцевого препарату, для доставки нового продукту на ринок. Компанія відкрита до договору технічного співробітництва, комерційного договору з технічною допомогою або договором лізингу.

Переглянути профіль

Розробник веб-додатків шукає досвідчених партнерів у відповідних алгоритмах та технологіях обробки даних з веб-сайтів електронної комерції (Франція)

Французька компанія, що займається розробкою веб-додатків, в даний час впроваджує систему контролю за цінами, присвячену онлайновим брендам, виробникам та інтернет-магазинам. Вони шукають досвідчених партнерів для зняття даних з веб-сайту, додатків та інших джерел, таких як технологія Ajax. Потім вони шукають ефективних алгоритмів для збігу даних даних (семантичні, зображення, статистика ...). Обидві технології повинні мати можливість покращити запропоновану систему. Спробується технічне співробітництво.

Переглянути профіль

Розумна система опалення підлоги для офісів (Іспанія)

Іспанське підприємство розробило інтелектуальну систему підігріву підлоги для офісів. Це дозволяє кожному працівнику налаштувати власну комфортну температуру в офісному приміщенні, зменшуючи витрати та споживання енергії та покращуючи їх комфорт, а отже, і продуктивність. Компанія шукає комерційні угоди з технічною допомогою.

Переглянути профіль