УКРАЇНА


Enterpise Europe Network Ukraine
Enterpise Europe Network Ukraine

Найближчі події

IFA Business Days

IFA Business Days
31 серпня - 5 вересня 2018 року

EEN Berlin-Brandenburg та EEN Ukraine запрошує вас зареєструватися на МАТЧМІКІНГ 2018 та отримати величезні можливості пошуку нових бізнес-партнерів, технологій або партнерів для досліджень. Наші бізнес-семінари дадуть вам огляд можливостей фінансування інноваційних проектів, зокрема в галузі електроніки, а також розкажуть про новітні інтелектуальні інновації у світі.

Наша пропозиція відкрита як для початківців так і для професіоналів, які відвідують IFA та IFA Global Markets.

Вартість участі: участь безкоштовна, але реєстрація є обов'язковою, оскільки кількість учасників обмежена.

Будь ласка, зверніть увагу: для отримання доступу до виставкового комплексу IFA вам знадобиться квиток на виставку IFA Trade.

Фокус
Бізнес-дні IFA спрямовані на широкий спектр міжнародних компаній (як МСП, так і на великі підприємства), університети та науковців, зацікавлених у пошуку нових партнерів у сфері бізнесу, технологій або досліджень, а також у вивченні нових шляхів співпраці.

Подія відбудеться в двох різних місцях:

 • З 31 серпня по 3 вересня @ IFA NEXT (Berlin ExpoCenter City, зал 26): основна увага на інноваційних та інтелектуальних технологіях, таких як 3D-друк, безпека даних, безпілотники, робототехніка тощо.
 • З 3 по 5 вересня @ Global Markets (STATION-Berlin, Luckenwalder Straße 4-6, 10963 Berlin): основний фокус на співпраці між постачальниками, виробниками компонентів, OEM/ODM у побутовій електроніці та промисловості побутової техніки.

Учасники можуть вибрати самостійно, в яких сесіях вони хотіли б взяти участь.

Карта виставкового комплексу та місця розташування станції можна знайти тут.

  Чому брати участь?
 • Показати власні найбільш сприятливі проекти, продукти або ноу-хау;
 • Націлюйте потенційних ділових партнерів на попередньо заплановані зустрічі один на один.
 • Ініціюйте транскордонні контакти та співпрацю.
 • Знайдіть нових комерційних/технологічних/дослідницьких партнерів.
 • Отримати найновішу інформацію про результати досліджень, пов'язаних із виробництвом.
 • Знайомтеся та обмінюйтеся думками з дослідниками та експертами.
 • Обмінюйтеся, обговорюйте та розробляйте нові ідеї проекту на міжнародному рівні.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації:

+38 (044)-525-98-41 een.network.ukraine@gmail.com - Олена

Міжнародна подія InnoTrans Business Days 2018 в Берліні

Міжнародна подія InnoTrans Business Days 2018 в Берліні
18-21 вересня 2018 року

18-21 вересня 2018 року в Берліні відбудеться міжнародна подія InnoTrans Business Days 2018.

Захід пройде за підтримки Enterprise Europe Berlin-Brandenburg та Enterprise Europe Network Ukraine.

Скористайтесь нагодою знайти нових партнерів для ефективного та цілеспрямованого співробітництва у сфері комерційної, технологічної або дослідницької діяльності.

Для того щоб знайти партнера у Європі потрібно зареєструвати свій профіль до 17 вересня 2018 року на сайті https://innotrans2018.b2match.io/signup.

Бізнес-зустрічі є безкоштовними та відкриті для всіх учасників та відвідувачів InnoTrans 2018 за наявності вхідного квитка на InnoTrans 2018.

Як це працює:

 1. Зареєструйтесь на порталі до 17 вересня 2018 року.
 2. Налаштуйте свій профіль співпраці. Профіль повинен містити ваші основні напрями роботи та описувати, який вид співпраці ви шукаєте. Чим раніше ви налаштуєте свій профіль, тим більше запитів на зустріч ви отримаєте. Ваш профіль буде опублікований і рекламуватися на веб-сайті організатора, і кожен має доступ до нього перед, під час та після події.
 3. Виберіть партнерів для двосторонніх зустрічей. До 18 вересня 2018 року ви можете надіслати запрошення на зустрічі іншим учасникам, з якими ви хотіли б поговорити під час заходу.
 4. Прийміть або відхиліть запити на зустрічі. Вхідні запити на зустрічі мають бути прийняті, інакше вони не можуть бути заплановані. Звичайно, ви можете відхилити запити на зустрічі або залишити їх на очікуванні, якщо ви захочете прийняти їх пізніше. Будь ласка, не забудьте узгодити час і місце зустрічі з партнерами.
 5. Зустріньтесь із вашими майбутніми партнерами з співпраці. За день до події ви отримаєте електронний лист із розкладом зустрічей, в якому вказано інформація про вашого партнера зустрічі та часовий інтервал. Ви завжди можете перевірити статус-кво своїх зустрічей в Інтернеті або через додаток.
 6. Переконайтеся в тому, що він з'явиться в "Мережі" Enterprise Europe в "Hall B / City Cube" поруч із стендом 103 у встановлені терміни для зустрічей.

Всі деталі Ви можете знайти на сайті організатора https://innotrans2018.b2match.io/.

+38 (044)-525-98-41 een.network.ukraine@gmail.com - Олена