УКРАЇНА


Enterpise Europe Network Ukraine
Enterpise Europe Network Ukraine

Найближчі події

Інформаційний день: Enterprise Europe Network (EEN) – дієвий інструмент для розвитку інноваційної діяльності та трансферу технологій

Інформаційний день: "Enterprise Europe Network (EEN) – дієвий інструмент для розвитку інноваційної діяльності та трансферу технологій"
26 червня 2018 року

Сторони організатори та співорганізатори: ТОВ «НОВА ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНА КОРПОРАЦІЯ» Український інститут науково-технічної експертизи та інформації (УкрІНТЕІ)

Місце проведення: УкрІНТЕІ, вул. Антоновича, 180, Київ, Україна

Інформаційний день: "Enterprise Europe Network (EEN) – дієвий інструмент для розвитку інноваційної діяльності та трансферу технологій". 26.06.2018, початок 15-00 Доповідач: Швед Наталія Науково-практичний семінар для співробітників УкрІНТЕІ та всіх бажаючих з метою надати інформацію про мережу EEN, ключові послуги мережи для розвитку інноваційної діяльності, про європейські інструменти та механізми трансферу технологій. У презентації будуть наведені приклади того, як ці інструменти працюють на практиці.

За додатковою інформацією звертайтесь:

+38 (044) 236-07-70 nataly.shved@icloud.com - Наталія Юріївна

Innovative City 2018 Brokerage Event

Innovative City 2018 Brokerage Event
27-28 червня 2018 року

27-28 червня 2018 року в м. Ніцца (Франція) планується проведення щорічного найбільшого Європейського заходу в галузі інноваційних міст та міст сталого розвитку Innovative City 2018.

Під час заходу учасники матимуть змогу представити свої проекти, розмістивши їх у виставковій зоні, прийняти участь в конференціях та B2B зустрічах.

Для чого приймати участь?

  • Отримати останню інформацію щодо інновацій в містах;
  • Представити свою продукцію/проекти іноземним партнерам;
  • Знайти комерційних та технологічних партнерів та ноу-хау;
  • Прийняти участь в обговоренні нових ідей;

Витрати для учасника становлять – 900 Євро (переліт, проживання готель 3*, вхідний білет на виставку та конференцію).

Учасники матимуть змогу безкоштовно представити свою продукцію на виставці, яка буде проходити в рамках запланованого заходу.

Участь у B2B перемовинах, які організовано Торгово-промисловою палатою Ніцци, учасники матимуть змогу відвідати безкоштовно за умови попередньої реєстрації.

Детальна інформація щодо Innovative City 2018.

За додатковою інформацією звертайтесь:

+38(044)584-28-14 soo-ird@ucci.org.ua - Ольга

+38 (044)-525-98-41 een.network.ukraine@gmail.com - Олена