УКРАЇНА


Enterpise Europe Network Ukraine
Enterpise Europe Network Ukraine

Найближчі події

Міжнародна подія InnoTrans Business Days 2018 в Берліні

Міжнародна подія InnoTrans Business Days 2018 в Берліні
18-21 вересня 2018 року

18-21 вересня 2018 року в Берліні відбудеться міжнародна подія InnoTrans Business Days 2018.

Захід пройде за підтримки Enterprise Europe Berlin-Brandenburg та Enterprise Europe Network Ukraine.

Скористайтесь нагодою знайти нових партнерів для ефективного та цілеспрямованого співробітництва у сфері комерційної, технологічної або дослідницької діяльності.

Для того щоб знайти партнера у Європі потрібно зареєструвати свій профіль до 17 вересня 2018 року на сайті https://innotrans2018.b2match.io/signup.

Бізнес-зустрічі є безкоштовними та відкриті для всіх учасників та відвідувачів InnoTrans 2018 за наявності вхідного квитка на InnoTrans 2018.

Як це працює:

 1. Зареєструйтесь на порталі до 17 вересня 2018 року.
 2. Налаштуйте свій профіль співпраці. Профіль повинен містити ваші основні напрями роботи та описувати, який вид співпраці ви шукаєте. Чим раніше ви налаштуєте свій профіль, тим більше запитів на зустріч ви отримаєте. Ваш профіль буде опублікований і рекламуватися на веб-сайті організатора, і кожен має доступ до нього перед, під час та після події.
 3. Виберіть партнерів для двосторонніх зустрічей. До 18 вересня 2018 року ви можете надіслати запрошення на зустрічі іншим учасникам, з якими ви хотіли б поговорити під час заходу.
 4. Прийміть або відхиліть запити на зустрічі. Вхідні запити на зустрічі мають бути прийняті, інакше вони не можуть бути заплановані. Звичайно, ви можете відхилити запити на зустрічі або залишити їх на очікуванні, якщо ви захочете прийняти їх пізніше. Будь ласка, не забудьте узгодити час і місце зустрічі з партнерами.
 5. Зустріньтесь із вашими майбутніми партнерами з співпраці. За день до події ви отримаєте електронний лист із розкладом зустрічей, в якому вказано інформація про вашого партнера зустрічі та часовий інтервал. Ви завжди можете перевірити статус-кво своїх зустрічей в Інтернеті або через додаток.
 6. Переконайтеся в тому, що він з'явиться в "Мережі" Enterprise Europe в "Hall B / City Cube" поруч із стендом 103 у встановлені терміни для зустрічей.

Всі деталі Ви можете знайти на сайті організатора https://innotrans2018.b2match.io/.

+38 (044)-525-98-41 een.network.ukraine@gmail.com - Олена

Бізнес-місія в рамках «Голландського тижня дизайну» в Ейндховені

Бізнес-місія в рамках «Голландського тижня дизайну» в Ейндховені
20-28 жовтня 2018 року

Європейська мережа підприємст України запрошує Всі зацікавлені підприємтсва взяти участь в щорічному «Голландському тижні дизайну», що проходитиме з 20 по 28 жовтня 2018 року в місті Ейндховен. Це найбільша дизайнерська подія в Північній Європі, яка представляє роботи та ідеї більш ніж 2600 дизайнерів для більш ніж 335 000 відвідувачів з усього світу. Протягом тижня по всьому місту будуть організовані виставки, лекції, різноманітні розважальні події та музичний фестіваль.

Під час виставки EEN-Ukraine разом з Міністерством закордонних справ України проведе бізнес-місію по налагодженню контактів між українськими компаніями та потенційними міжнародними партнерами. 

Вся інформація про подію доступна за посиланням https://www.ddw.nl/en/home

Всі бажаючі прийняти участь у бізнес-місії та відвідати міжнародну виставку мають звернутися до консорціуму EEN-Ukraine для отримання додаткової інформації:

+38 (044)-525-98-41 een.network.ukraine@gmail.com - Олена

Бізнес-місія в рамках Міжнародного Агро Форуму SIAL-2018 в Парижі

Бізнес-місія в рамках Міжнародного Агро Форуму SIAL-2018 в Парижі
21-25 жовтня 2018 року

Європейська мережа підприємст України запрошує українські підприємства взяти участь в бізнес-місії українських виробників харчової продукції, торгівельні оптові та роздрібні мережі та виробників устаткування на одну із найбільших агро виставок «SIAL-2018», яка відбудеться з 21 по 25 жовтня 2018 року в м. Париж (Франція).

Учасники бізнес-місії матимуть змогу прорекламувати свою продукцію надавши інформацію про компанію в цьогорічному національному виставковому каталозі, прийняти участь у бізнес заходах запланованих українською делегацією, отримати прямі контакти іноземних партнерів, та представити свої пропозиції під час ділових перемовин.

Тематики виставки:

 • Снеки та закуски; 
 • Делікатеси; 
 • Здорове харчування; 
 • Кондитерські вироби; 
 • Кава; 
 • Кулінарія;
 • Молочна індустрія; 
 • Морепродукти; 
 • М`ясне виробництво; 
 • Овочі; 
 • Органічна продукція; 
 • Харчові добавки; 
 • Харчові інгредієнти; 
 • Риба; 
 • Сири; 
 • Фрукти; 
 • Хлібобулочні вироби; 
 • Шоколад.

Компанії, що бажають потрапити до національного виставкового каталогу, незалежно від участі в бізнес-делегації, можуть надати інформацію про своє підприємство до 01.10.2018 заповнивши форму:

За додатковою інформацією пропонуємо звертатись за:

+38 (044)-525-98-41 een.network.ukraine@gmail.com - Олена