12 відібраних стартапів, що отримали можливість представити свої розробки на INNOVATION 2019


Innovation-2019

Heartin

Heartin створює унікальну розумну футболку з вбудованими сенсорами, що надає можливості кардіодіагностики для пересічних людей. Продукт відрізняється зручним дизайном і коштує всього 160 доларів. На ринку зараз переважають пристрої з вимірюванням тиску і серцевого ритму з дуже низькою точністю та відсутні рішення для масової профілактичної діагностики. Вирішити ці проблеми – основне завдання яке ставить перед собою Heartin.

Innovation-2019 Innovation-2019

Lingart

Lingart – додаток, що дозволяє слухати і читати книжки. Аудіосупровід іде синхронно до того, як рухається текст на екрані. Таким чином користувач може, наприклад, слухати по дорозі, а потім продовжити читати дома. Крім того програма підтримує кілька різних мов, які можна використовувати одночасно. Наприклад читати текст англійською і одночасно слухати українською, що допоможе у вивченні мов.

Innovation-2019 Innovation-2019

Solar Gaps

Solar Gaps - Перші розумні жалюзі з сонячними елементами здатні автоматично відстежувати рух сонця протягом дня для найбільш ефективної генерації енергії, сприяючі при цьому підтримці комфортної температури в приміщенні. Встановлені на фасаді будівлі, ці розумні жалюзі не тільки знижують споживання електроенергії, а й виконують функцію активного затінення. Це дозволяє знизити або навіть відмовитися від використання систем кондиціонування повітря, які негативно впливають на навколишнє середовище. Таким чином, поєднання таких важливих функцій як вироблення сонячної електроенергії та затінення дозволяють досягти найоптимальнішого економічного ефекту у вигляді економії на рахунках до 30%.Як це працює? Під`єднана до електромережі, система SolarGaps буде віддавати згенеровану електроенергію в мережу, що може використовуватися для живлення ваших пристроїв. Надлишок енергії при цьому може зберігатися в акумуляторних батареях для подальшого використання.

Innovation-2019

Delfast

Delfast – електробайк, що здатен проїхати 236 миль без підзарядки. За цим параметром українська розробка обходить Тесла 3!

Innovation-2019 Innovation-2019

Feroplat

Feroplat пропонує ефективну пряму доставку феромагнітного протипухлинного нанокомпозиту «Фероплат» для використання в експериментальній онкології

Це кон'югат наночастинок магнітної рідини та протипухлинний цитостатик Цисплатин. Його можна використовувати для підвищення ефективності хіміотерапії та подолання лікарської стійкості злоякісних пухлин

Innovation-2019 Innovation-2019

RECYCLING TECHNOLOGY

RECYCLING TECHNOLOGY - На сьогоднішній день українські інноватори створили власну технологію та обладнання для відділення, утилізації та переробки брухту макулатури, що містить від 10% до 50% полімерів ПВХ. У подальшому стартап планує отримати технологію розділення до 90-95% целюлозних волокон і полімеру.

Innovation-2019 Innovation-2019

Raccoon.Recovery

Raccoon.Recovery - це інструмент для фізичної реабілітації після травм та неврологічних захворювань, який забезпечує кращі результати для пацієнтів та економить час терапевта:

  • ігровий підхід для мотивації та утримання пацієнта протягом повного курсу;
  • більш ефективне лікування завдяки відстеженню прогресу пацієнта;
  • автоматизація та оцифрування екзаменаційних тестів та звітів;
  • можливість використання для віддаленої реабілітації (телереабілітації) з дистанційним моніторингом.
Innovation-2019
Innovation-2019 Innovation-2019 Innovation-2019

Space Cossacks

Цей безпілотник - це гібридний пристрій, виготовлений з аеростату та багатомоторного вертольота. Повітряна куля заповнена гелієм і використовується для основної транспортної функції, що призводить до високої витривалості та висоти польоту. Рушійною силою можна керувати, змінюючи об’єм повітряної кулі. Управління виконується програмним забезпеченням дрона, з функцією автоматичного управління.

Innovation-2019 Innovation-2019

Adsorptive carbon dressing

Adsorptive carbon dressing. Хронічні рани, включаючи венозні та артеріальні виразки гомілки, тиск та діабетичні виразки стопи та злоякісні рани, залишаються серйозною клінічною та соціально-економічною проблемою. Український стартап кидає виклик цім проблемам викорисовуючи пов`язки з пористого вуглецю у різних конфігураціях.

Innovation-2019 Innovation-2019

Disposable dishes

Disposable dishes. Проблема накопичення великої кількості пластикових відходів уже вважається глобальною проблемою людства. Щороку населення Землі використовує до п'яти трильйонів пластикових пляшок (дані Організації Об'єднаних Націй). Український стартап пропонує вирішення проблеми за допомогою власного методу заміни існуючої пластмасової продукції продуктами біоматеріалів рослинного походження.

Innovation-2019

Skyworker

HR стартап, що працює на основі алгоритму, який порівнює ваші навички та очікування з усіма пропозиціями. Алгоритм аналізує ваші скіли, рівень їх знань, досвід, побажання щодо компаній, їх розміру, типу та ще десятки чинників, які впливають на метчинг.

В результаті, ви отримуєте вижимку пропозицій, які підходять на 60% і вище та можете анонімно спілкуватись з цими компаніями. Також ви бачите, чого саме бракує, для того щоб відповідність дорівнювала 100%.

Innovation-2019

tOne

tOne - це компанія, яка має на меті спростити пересування та контроль за домом для 328 мільйонів людей, що втрачають слух та глухих. Вони планують досягти цієї мети, створивши невеликий портативний пристрій, який розпізнає домашні звуки (надані користувачем) та повідомляє користувача про них за допомогою оновлень на смартфоні чи на смарт-годиннику.