Що період до 2020 року?

"Існує мало розведення в європейській аквакультури, і ми хочемо, щоб зробити його кращим шляхом поліпшення способів вимірювання риси і розробити більш точні методи відбору," говорить координатор проекту Ганна Sonesson з Норвезького інституту продовольства, рибальства та аквакультури досліджень - Nofima.

"Всі роботи виконуються у тісній співпраці між RTD і промисловості - це дуже важливо для такого проекту, як FISHBOOST", пояснює Sonesson. Працюючи з промисловістю та іншими зацікавленими сторонами - в тому числі груп захисту тварин - вчені мають намір показати, як передові технології розведення виборчого може підвищити ефективність і стійкість європейської аквакультури.

Виявлення риби через ДНК може допомогти зміцнити риси, які традиційні методи відбору знайти важко поліпшити. Робота проекту вже показує, що селекція може захистити дику рибу від хвороб, поширених у господарствах і в цілому поліпшити аквакультури риби здоров'я, в той час як зниження витрат для виробників.

Проект також виявлення рибу, краще всього використовувати корми - важко передбачити риб, які харчуються нерегулярно і, індивідуальні споживання їжі не може бути легко виміряти. Непрямі методи відбору розробляються, щоб визначити сім'ї для цієї ознаки. Точно так само, FISHBOOST оцінює рибу з тих же популяцій для ефективного виробництва філе, щоб справити м'язи, а не жиру, щоб звернутися до споживачів, і для адаптації до нових дієт.

Що період до 2020 року?
Новина 1

"Існує мало розведення в європейській аквакультури, і ми хочемо, щоб зробити його кращим шляхом поліпшення способів вимірювання риси і розробити більш точні методи відбору," говорить координатор проекту Ганна Sonesson з Норвезького інституту продовольства, рибальства та аквакультури досліджень - Nofima. "Всі роботи виконуються у тісній співпраці між RTD і промисловості - це дуже важливо для такого проекту, як FISHBOOST", пояснює Sonesson.

Новина 2